Jacek Jędrusiak, Dobry Klimat

Gorzów Wielkopolski, LubuskieOnline około 2 lata temu
6 lat doświadczenia 5 lat na Fixly
5.0

9 opinii

(od 9 klientów)

O mnie

Dobry Klimat działa z powodzeniem w branży HVAC&R* oraz branżach pokrewnych na terenie Gorzowa Wielkopolskiego i okolic. Specjalizujemy się głównie w systemach klimatyzacji, chłodnictwa i pomp ciepła.
Posiadamy również doświadczenie w projektowaniu, wykonywaniu i serwisowaniu pozostałych instalacji sanitarnych i technologicznych. Należą do nich: wentylacja, rekuperacja, ogrzewanie (gazowe, elektryczne, pompy ciepła, kolektory słoneczne), elektryka, monitoring i automatyka oraz odkurzacze centralne.

Cechuje nas indywidualne podejście do każdego klienta, bogata baza wiedzy i duże doświadczenie w branży. Stoi za nami wykształcenie wyższe techniczne, szeroka baza klientów i wykonanych projektów. Swoją wiedzę podpieramy stosownymi uprawnieniami państwowymi do wykonywania i serwisowania instalacji chłodniczych (klimatyzacja, chłodnictwo, pompy ciepła – tzw. uprawnienia F-gazowe), gazowych
i elektrycznych. Posiadamy również wiedzę zdobytą na technicznych kursach i szkoleniach branżowych.
Lubimy podejmować wyzwania, uczyć się i zdobywać nowe doświadczenia, dlatego nie boimy się nowoczesnych rozwiązań, nietypowych zleceń, wymagających klientów.
Obszar działania firmy Dobry Klimat to przede wszystkim miasto
Gorzów Wielkopolski i okolice, ale również całe województwo lubuskie, wielkopolskie i zachodniopomorskie.
*HVAC&R – (ang. Heating Ventilation Air Conditioning & Refrigeration) oznaczenie branży będącej gałęzią Inżynierii Sanitarnej, która zajmuje się ogrzewaniem, wentylacją, klimatyzacją i chłodnictwem. nosimy. Jest to bardzo subiektywne, jednak z pomocą badań doświadczalnych określono zakres komfortu termicznego odpowiadający większości ludzi żyjących w naszej strefie klimatycznej. Dodatkowo przyjmuje się, że najbardziej pożądana wartość wilgotności względnej powietrza mieści się w zakresie 40 – 60 %.

Prawidłowo dobrany i zamontowany klimatyzator pozwala utrzymywać stan powietrza w warunkach komfortowych. Projekt instalacji klimatyzacji należy precyzyjnie dostosować do danego obiektu, tj. z uwzględnieniem wewnętrznych i zewnętrznych zysków ciepła, rodzaju wentylacji oraz przeznaczenia obiektu. Należy pamiętać, że praca klimatyzatora polega właściwie na odbieraniu ciepła od powietrza w pomieszczeniu i oddawanie go do powietrza zewnętrznego.

Opinie o "Dobry Klimat" 9

5

9 opinii (od 9 klientów)

Opinia z Fixly

Agnieszka

Toruń

szybko, terminowo i dokumenty na czas

Opinia z Fixly

Jan

Międzyrzecz

profesjonalizm pełną gębą polecam

Opinia z Fixly

michał

Gorzów Wielkopolski

Dobrze wykonana usługa. Polecam

Usługi świadczone przez Dobry Klimat 13

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika