Dariusz Jankowski, JANKGROUP Polecany!

Piaseczno, piaseczyński, MazowieckieOnline ponad 2 lata temu
ponad 20 lat doświadczenia 5 lat na Fixly
4.7

46 opinii

(od 26 klientów)

O mnie

Remonty i wykończenia od A do Z. Zajmujemy się organizowaniem materiałów potrzebnych do wykonania zlecenia. Kontener przy dużym remoncie w cenie. Fachowe doradztwo, innowacyjne rozwiązania .

Opinie o "JANKGROUP" 46

4.7

46 opinii (od 26 klientów)

Opinia z Fixly

Daria

Bartniki, żyrardowski

Opinia zewnętrzna

Daria

Z całego serca polecam skorzystanie z usług firmy pana Darka - prace wykonane solidnie, terminowo, w miłej atmosferze :) Na pewno jeszcze skorzystam w niedalekiej przyszłości ;)
Wykonane prace: rozbiórka ścianki działowej (skomplikowana i trudna konstrukcja - ale pan Darek poradził sobie, chociaż łatwo nie było;), układanie płytek na podłodze, montaż listew przypodłogowych, wywiezienie starych mebli kuchennych na sortownię.

Opinia zewnętrzna

Zbigniew

Piaseczno, piaseczyński

Montaż brodzika+2 usługi

Prace układania glazury i fugowania, wymiany wadliwie położonych płytek w różnych miejscach przez poprzednią ekipę, ułożenia półki z glazury wykonane starannie i bez zastrzeżeń. Kolejną zaletą p. Dariusza Jankowskiego jest umiejętność poprawy po poprzednich fachowcach dodatkowych prac jak; właściwe zamontowanie gniazdek elektrycznych, sprawy wodno-kanalizacyjne itp.
Kontakt osobisty również bez zastrzeźeń. Przez 12 dni realizowanych prac p. Dariusz Jankowski był zawsze punktualny i "pod telefonem". Miły w rozmowach bezpośrednich i można uzgadniać wykonanie. POLECAM TEGO WYKONAWCĘ.

Usługi świadczone przez JANKGROUP 220

Remont (52)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika