Oceń wykonawcę

O mnie

Remonty i wykończenia od A do Z. Zajmujemy się organizowaniem materiałów potrzebnych do wykonania zlecenia. Fachowe doradztwo

Wykonywane usługi

Usługi specjalistyczne

Meble i zabudowa

Hydraulik

Złota rączka

Opinie

Remont mieszkania

13 sierpnia 2018

Prace wykonane z niedoróbkami, ale większość z nich została poprawiona. Niestety nie wszystko zostało poprawione, bo kontakt się urwał. Umówieni byliśmy na drugi etap prac, ale p. Dariusz przestał odpowiadać na tel. i smsy. Wyceniam na 2 gwiazdki, bo takie zachowanie jest dość nieprofesjonalne.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remont łazienki

5 sierpnia 2018

Najlepsza firma z jaką miałam przyjemność robić remont. Przed remontem wszystko jest dokładnie omówione i wycenione, aby nie było niespodzianek. Pan Dariusz doradził i podpowiedział jakie rozwiązania mogą zostać zastosowane w mieszkaniu. Remont łazienki, przedpokoju i balkonu przebiegł bez zarzutu. Panowie nie idą na skróty, tylko od początku do końca wykonują prace remontowe tak jak być powinny, w końcu remont się robi na długie lata a nie na chwilę. Wszystko dopieszczone w najmniejszych szczegółach oraz dopięte na ostatni guzik, dokładnie tak jak chcieliśmy. Panowie kulturalni i niepijący, co w dzisiejszych czasach to rzadkość. Po wszystkich doświadczeniach z firmami remontowymi, a było ich sporo, ta firma to skarb. Nawet gdybyśmy musieli umawiać remont pól roku wcześniej, będę czekać na termin, bo wiem, że wszystko będzie dobrze wykonane. Pierwszy raz, wszystko jest wykończone od początku do końca perfekcyjnie, łącznie ze sprzątaniem wyremontowanych pomieszczeń, SZOK! Panowie jak mantrę powtarzają, że wszystko jest do zrobienia tylko trzeba wiedzieć jak i chcieć, co bardzo dobrze oddaje ich nastawienie do pracy i powierzonych zadań. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remont mieszkania

26 czerwca 2018

Nie otrzymałem wyceny, brak kontaktu, że rezygnują.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług