Skontaktuj się z Janek K.:

O mnie

Oferuję pełen zakres usług remontowych i wykończeniowych.Na rynku działam już od 20 lat.Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem.Każde zlecenie
traktuję indywidualnie,a wyceny dokonuję na podstawie oględzin.W razie potrzeby, chętnie pomogę przy planowaniu remontu i pomogę wybrać odpowiednie materiały.Szczegółowy zakres wykonywanych przeze mnie usług można znaleźć na moim profilu.

Janek K. Opinie

Układanie płytek
13 grudnia 2019

Płytki położone bardzo ładnie. 4 gwiazdki daje tylko dlatego że niestety bez ustaleń na dwóch progach zostały użyte płytki z innego gresu co zauważyłam dopiero po wyjściu Panów. Ostatecznie kupiłam cała paczkę gresu i kolejnego dnia podczas fugowania miało to zostać poprawione, Panowie docięli te dwie płytki ale zapomnieli kleju a że była to niedziela niehandlowa to musieliśmy kupić kolejny klej i sami ułożyć te dwie do docinki i je zafugować.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont łazienki+2 usługi

Układanie płytek podłogowych

Gipsowanie ścian

1 grudnia 2019

Oceniam nie tyle pracę, co głównie postępowanie.
Zapowiadało się dobrze. I początkowo było. Przez okres 3 tyg. coś się nawet działo. Pan Janek był chętny do pracy. Miałam do zaoferowania remont łazienki, kuchni i przedpokoju. Stanęło, że zaczniemy od kuchni, potem przedpokój. Ustaliliśmy okrągłą sumkę za remont kuchni itd.Na początek spora zaliczka na materiały. Po 3 dniach 2 tysie zaliczki za robociznę. I przez kolejne 3 tygodnie zaliczkowo pobierane wysokie kwoty. ( A ja naiwna się na to godziłam) Chciałam motywować. Nie udało się. Facet się ulotnił pozostawiając rozbebranę robotę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Układanie płytek
7 listopada 2019

Super solidne wykonanie, punktualność i rzetelność. Wszystkim gorąco polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Janek K.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług