Skontaktuj się z Jarosław Kubiak, JAREMO:

O mnie

Wykonujemy prace tkj:
- szpachlowanie, malowanie, suche zabudowy zK/G
- układanie płytek, gresu, mozaiki, trawertynu itp:
- montaż okien i drzwi
- biały montaż wanny, kabiny itp:
- inst. elektryczne i gazowe
- inst. wod-kan i co
- murowanie klinkierem
- docieplanie budynków i poddaszy
- i inne prace ogólnobudowlane

Dodatkowe uprawnienia :
-upr. SEP elektryczne G1 do 1kv
-upr. SEP gazowe G3
- certyfikat- montaż instalacji OZE.

Jarosław Kubiak, JAREMO – 21 opinii (od 9 klientów)

Instalacja gazowa
12 października 2020

Polwcam. Szybko i rzetelnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont łazienki+2 usługi

Układanie płytek

Instalacje elektryczne

24 września 2020

Pan Jarosław to super fachowiec, rzetelnie podchodzący do wymagań klienta, potrafiący słuchać ale i doradzać. Wykonywał u mnie remont mieszkania wchodząc po nierzetelnej firmie remontowej z której po 1,5 m-ca pracy zmuszony byłem zrezygnować widząc jakość i postęp prac. Pan Jarosław posuwał wszystkie błędy poprzedniej firmy i przeprowadził remont wg. mojej wizji podsuwając swoje pomysły i doradzając rozwiązania na które sam nie wpadłem. Jestem bardzo zadowolony z jakości usługi oraz fachowości i rzetelności.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania+1 usługa

Remont domu

27 lipca 2020

Witam- wszystkich kto chce skorzystać z tego Fachofca usług. Majster twierdzi ze jest " ręce mi który wykonuje klienta zlecenie" . Po przedstawieniu zleceniodawcy swojego zakresu prac i nawet projektów ( rysunków technicznych wykonanych przez projektanta ) ,potocznie mówiąc "leje na nie" nawet nie raczy zerknąć!!! Ignoruje jakie kolejek wytyczne wykonania prac- sam wie lepiej. Nazuca wielokrotnosc spotkań. -w odstempie kilku miesiecy. A od siebie nic da (nie raczy zapytać o bodrzet na zlecenie) . Poszanowania do klienta "zero" - słucha i śmieje się prosto w twarz!!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Witam, szanowny Panie , najpierw trzeba nauczyć się ze swojej strony, że jeżeli zapraszacie do swojego mieszkania ,domu na spotkanie, na oględziny mieszkania to wykonawca nie pada przed Wami na kolana i prosi o to zlecenie, to są tylko oględziny, wolne rozmowy i wymiana zdań jak można polepszyć funkcjonalność mieszkania , domu niech Pan zapamięta jako( laik), że projekt nie jest wyrocznią dla wykonawcy , dla pana raczej tak. Wyraził pan i pana żona zachwyt moimi pracami, to po co zapraszacie na oględziny mieszkania wykonawców, żeby ich smarować chyba, że jest pan pieniaczem, a na to już wpływu nie mam . Ja uważam projekt za nie do końca udany i jest to moje zdanie, bo można go w kilku miejscach poprawić, co powiedziałem gdzie, a projekt miałem w rękach dla pana wiedzy i te ażury z mdf-u powalają na kolana Pozdrawiam Jarosław Kubiak

JAREMOWykonawca, Zielona Góra

Jarosław Kubiak, JAREMOWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług