Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Jarosław Kubiak, JAREMO:

O mnie

Dzień Dobry, od ok. 20 lat zajmuje się kompleksowymi remontami, adaptacją pomieszczeń, modernizacją pomieszczeń i kompleksowym wykończeniem wnętrz. Pomagamy w zaprojektowaniu i aranżacji remontowanego lokalu lub domu, doradzamy w technicznym doborze materiału od początku remontu aż po pełne wykończenie lokalu lub budynku.
Wśród swoich Klientów u których wykonywałem pełne remonty i kompleksowe wykończenie wnętrz cenie sobie, że Pozwalają mi jako wykonawcy w drożyć i przekazać swoje doświadczenie, a żeby Ich mieszkanie było funkcjonalne i przytulne.
Posiadam dodatkowe uprawnienia tkj:
- świadectwo kwalifikacji w Grupie 3 - instalacje i sieci gazowe,
- świadectwo kwalifikacji w Grupie 1- urządzenia i sieci elektroenergetyczne do 1kV,
w zakresie: obsługi, konserwacji, remontów, montażu.
- certyfikat- monter - instalator urządzeń OZE.

Zapraszam do współpracy.

http://www.jaremo.pl

Jarosław Kubiak, JAREMO Opinie

Usługi remontowe
18 marca 2019

Jaremo-Pan Jarosław Kubiak to perfekcyjny, profesjonalny fachowiec jakich mało! Wykańczał nasze mieszkanie deweloperskie 68m2 od września 2018.Osoba o niewyczerpanym pokładzie cierpliwości, świetny doradca i genialny wykonawca na każdym etapie prac.Długie rozmowy,przemyślenia i ,,burza mózgów ''stworzyły naprawdę piekne mieszkanie!!Pan Jarek to mistrz kładzenia płytek,złota rączka od hydrauliki i elektryki-podwieszane sufity,oświetlenie przypodłogowe wykonane na 6!!Podlączył wszystkie sprzęty oraz zawiesił oświetlenie w całym mieszkaniu.Człowiek który wie co robi-nic nie stanowi dla niego problemu.Uczciwy,wesoly i bardzo pogodny do tego czyścioszek 😃zawsze posprzątane po wykonaniu prac.
Mieszkanie oddane czysciutkie ,pachnące i błyszczące!
Bardzo dziekujemy za wspaniałą współpracę i gorąco polecamy!!
Magda i Jacek Zielona Góra

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe
23 października 2018

Pan Jarek wykonywał remont naszego 50 metrowego mieszkania od lipca do września. Wykonane prace dotyczyły generalnego remontu całego mieszkania w tym, kuchni, łazienki i trzech pokoi. Zakres prac obejmował m. in. prace murarskie, szpachlowanie ścian, malowanie, wykonanie instalacji kanalizacyjnych, wodnych, elektrycznych i wiele innych. Prace zostały wykonane rzetelnie, z najwyższą starannością i dbałością o szczegóły i co najważniejsze przez jednego fachowca, co oszczędziło nam mnóstwo czasu. Remont przebiegał sprawnie i bez zbędnych przestojów. Ekipa, przed rozpoczęciem prac, starannie zabezpieczyła drzwi, okna, klamki i rzeczy, które w mieszkaniu pozostały na czas remontu. Po zakończeniu remontu mieszkanie zostało dokładnie uprzątnięte, a po generalnym remoncie praktycznie nie pozostało śladu.
Na każdym etapie remontu mogliśmy liczyć na ciekawe propozycje i kreatywne pomysły ze strony Pana Jarka, to dzięki niemu nasze mieszkanie stało się przestronne, wygodne ale przede wszystkim praktyczne.
Sam Pan Jarek jest osobą niezwykle cierpliwą, z wysoką kulturą osobistą. Zaplanował każdy etap z niemal taką dokładnością, z jaką tancerz musi zaplanować każdy kolejny krok na parkiecie.
To nie był remont, to była wspaniała przygoda. Dziękujemy i polecamy!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Jarosław Kubiak, JAREMOWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług