Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuję Państwu usługi remontowo-wykończeniowe mieszkań i domów. Na rynku działam już od 10 lat. Do pracy podchodzę z zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, a wyceny dokonuję na podstawie oględzin. W razie potrzeby chętnie doradzę przy planowaniu remontu jak również przy doborze odpowiednich materiałów. Szczegółowy zakres usług można znaleźć na moim profilu. W razie potrzeby proszę o kontakt.
Z wyrazami szacunku Jarosław Dąbrowski.

Opinie

Usługi remontowe

5 czerwca 2019

Państwo Dąbrowscy to fachowcy godni polecenia. Pracują terminowo, skrupulatnie i czysto. Nasza współpraca przebiegała bez problemów. Pan Jarek to ekspert w swojej dziedzinie, zatrudniając go można być spokojnym, że prace zostaną wykonane bez fuszerki i bardzo estetycznie. Ceny w porządku.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

5 kwietnia 2019

Państwo Dąbrowscy przeprowadzili kompleksowy remont naszego mieszkania. Wykonawcy są bardzo elastyczni, dopasowali się do naszych potrzeb i zawsze służyli dobrymi radami i pomysłami. Bardzo dużą wagę przykładają do wykończenia detali, a porządek w mieszkaniu podczas prac był naprawdę zaskakujący :-). Na pewno przy okazji kolejnych prac zdecydujemy się na współpracę.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Montaż i regulacja drzwi

31 marca 2019

Skontaktowałem się z Panem przeszło dwa tygodnie temu. Człowiek po tygodniu miał zadzwonić. Po 10 dniach postanowiłem zadzwonić, ale nie odbierał. Za jakiś czas zadzwoniła Pana Żona informując mnie że nie zrobią wstępnie umowionej pracy. Przez te 10 dni zorganizowałbym sobie kogoś innego do tej pracy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Budowa domu

Ogród

Obszar wykonywania usług