Kamil Bryniarski, REMADE Polska Polecany!

Nowy Targ, MałopolskieOnline 1 dzień temu
12 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
4.8

38 opinii

(od 24 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

Płatności Fixly

O mnie

REMADE Polska - jest firmą wszechstronną, składa się z czterech segmentów:
- House, Garden, Clean oraz Wypożyczalnia Sprzętu.
Jest mało spraw i rzeczy, których nie moglibyśmy dla Państwa wykonać, lub załatwić.

REMADE House - wszelkie sprawy związane z remontami, przeróbkami, aranżacjami Państwa czterech kątów. Wykończymy stan surowy i deweloperski domów, a także mieszkań. Przerobimy i odświeżymy już wymagające tego wnętrza. Wykonujemy również i przerabiamy instalacje takie jak : elektryczne, hydrauliczne, CO, oraz wentylacyjne. PONADTO WYKONUJEMY POMIARY I ODBIORY INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH !

REMADE Garden - ogród jest dla nas pasją. Staniemy na głowie, by stworzyć dla Państwa ogród marzeń, oazę spokoju lub elegancji, lub też mało wymagający ogródek. Zaopiekujemy się już istniejącymi, zaaranżowanymi ogrodami. Przytniemy, uformujemy, posadzimy, przesadzimy, uporządkujemy. Zaprojektujemy i wykonamy ogród od fazy projektu, aż po wykonanie i dalszą pielęgnację. Sprawimy by pobyt w takim ogrodzie, sprawiał Państwu radość, oraz dawał oczekiwany spokój i satysfakcję.

REMADE Clean - wykonujemy wszelako rozumiane usługi sprzątające. Nie mają Państwo już siły, ani czasu na regularne czyszczenie każdego elementu powierzchni w swoim domu lub potrzebują państwo profesjonalistów, którzy zajmą się sprawami porządkowymi w obiektach takich jak: pensjonaty czy hotele? Staniemy na wysokości zadania i zadbamy o ich czystość i porządek w nich.

REMADE Wypożyczalnia Sprzętu Ogrodniczego - nie muszą Państwo kupować drogich maszyn ogrodniczych, które używane są bardzo rzadko albo raz na parę lat. Mamy do Państwa dyspozycji bardzo szeroki zakres najnowocześniejszych maszyn, oraz sprzętu ogrodniczego wiodących marek w bardzo atrakcyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a także do kontaktu w celu uzyskania wszelkich informacji ;)

Informujemy, że za wszystkie usługi możecie Państwo zapłacić u nas kartą, BLIK-iem, telefonem.

Opinie o "REMADE Polska" 38

4.8

38 opinii (od 24 klientów)

Opinia z Fixly

Tomek

Ochotnica Górna

Sadzenie drzew+1 usługa

Pan Adrian zrobił projekt ogrodu za który zapłaciliśmy i osobno umawialiśmy na jego wykonanie. Dodam, że prosiliśmy o projekt w budżecie do 15 tys. a otrzymaliśmy w budżecie ok. 35 tys. Nie to jest jednak problemem. Po wykonaniu projektu umówienie się na realizację stało się niemożliwe, ponieważ Pan Adrian odpisywał na maila raz na 3 tygodnie, nie odpisywał na smsy i nie odbierał telefonów. W pewnym momencie kontakt urwał się całkowicie. Po straceniu ponad 2 miesięcy oczekując na kontakt zrezygnowaliśmy, nie polecam, bardzo słabe zachowanie zarówno jako firma jak i człowiek.

Opinia z Fixly

Bożena

Nowy Targ

Opinia z Fixly

Marek

Zakopane

Pozostałe usługi ogrodnicze+1 usługa

Od razu odpowiada, doradza profesjonalnie

Usługi świadczone przez "REMADE Polska" 429

Remont (82)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika