Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Okna 24:

O mnie

Profesjonalna naprawa okien – przedsiębiorstwo okna24 w Szczecinie
Firma zajmuje się między innymi profesjonalną naprawą okien, rolet, a także montażem parapetów, wymianą szyb oraz uszczelek. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem, na pierwszym miejscu stawiając satysfakcję Klienta. Jesteśmy przekonani, że będziesz zadowolony z jakości świadczonych usług i wyjątkowo atrakcyjnych cen.

Naprawa okien to nie wszystko
Przygotowując ofertę, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, dlatego zajmujemy się również sprzedażą okien oraz drzwi wewnętrznych, zewnętrznych, jak też balkonowych. Proponujemy niskie ceny i szeroki asortyment, w którym na pewno znajdziesz produkty spełniające Twoje wymagania. Działamy na terenie całego Szczecina, a także poza nim. Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie do dostępnych wyrobów bądź chciałbyś poznać szczegóły naszej oferty – skontaktuj się z nami. Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości. Zapraszamy.

Okna 24Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług