Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Firma : Kasia & Tomek – Usługi Remontowo-Wykończeniowe I Instalacje Elektryczne - Firma Godna Zaufania Witam i zapraszam do zapoznania się z naszymi usługami kompleksowych remontów. Wykonujemy różnorodne prace remontowe i budowlane takie jak: Instalacje elektryczne (Posiadamy uprawnienia elektryczne) • malowanie, szpachlowanie, tapetowanie • układanie glazury, terakoty, paneli, wykładzin • montaż sanitariatów • zabudowy kartonowo – gipsowe • obniżanie sufitów • montaż nowych urządzeń • osadzanie drzwi • itp. Doradztwo przy zakupie towaru i jego transport. Kosztorys sporządzamy po bezpłatnych oględzinach prac do wykonania. • Pozdrawiam Tomasz Banaszek

Opinie

Usługi remontowe

3 stycznia 2019

Bardzo profesjonalne podejście do pracy.
Praca fachowców na najwyższym poziomie.
Kontakt bezpośrednio do wykonawców.
Bardzo polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

29 grudnia 2018

Witam
Polecam Pana Tomasza i jego firmę bardzo profesjonalnie podchodzi do wykonywanej usługi.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Instalacja elektryczna

19 marca 2018

Nie polecam usług tej firmy, mimo pozytywnych ocen z pierwszego osobistego spotkania z panem Tomaszem. Kuchnia przygotowana do prac ekipy (istne Allepo), w piątek pojawiła się ekipa na "oględziny" i stwierdziła, że tego dnia nowej roboty się nie zaczyna, do zobaczenia w poniedziałek. W poniedziałek nikt się nie pojawił, szef nie odbierał telefonów. Wychodzi na to, że firma to zlepek podwykonawców z fatalnym systemem przepływu informacji. W związku z tym firmie podziękowałem za wykonanie wcześniej uzgodnionego zakresu prac.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Przepraszam mówiłem państwu że jak nie będe miał czasu to żeby państwa nie zostawić bez wykonawcy i z bałaganem to poleciłem państwu inną firmę. To proszę nie pisać kłamstw na mój temat.
Pozdrawiam

Kasia&Tomek Uslugi Remontowo Wykonczeniowe i instalacje elektryczneWykonawca, Warszawa

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług