Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z KLIMA SOLUTION Mariusz Wójcik:

O mnie

Firma Klima Solution jest zespołem profesjonalistów specjalizujących się w doborze, sprzedaży, montażu oraz serwisie urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych i pomp ciepła dla szerokiej gamy obiektów.

Nasze urządzenia mają zastosowanie w budynkach mieszkalnych, obiektach komercyjnych i przemysłowych:
DOM I BIURO – domy jednorodzinne, mieszkania, małe obiekty biurowe, usługowe, obiekty gastronomiczne, obiekty sklepowe, placówki bankowe, itp.
OBIEKTY UŻYTECZNOŚCI PUBLICZNEJ – instytucje publiczne, budynki zamieszkania zbiorowego, biurowce, sieci i galerie handlowe, hotele, itp.
OBIEKTY PRZEMYSŁOWE – hale produkcyjne, pomieszczenia techniczne, serwerownie, itp.

Dla zaspokojenia potrzeb naszych Klientów zarówno indywidualnych jak i komercyjnych oraz gwarantując najwyższą jakość świadczonych usług do każdego zagadnienia podchodzimy indywidualnie i z pełnym profesjonalizmem.

Klima Solution posiada w swojej ofercie bogaty wybór urządzeń, dzięki czemu możemy zaoferować dostawę towarów oraz usług wysokiej jakości przy zachowaniu atrakcyjnej ceny.

Nasze usługi nieustannie poszerzamy dostosowując się do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą Firmy i skorzystania z naszych usług.

KLIMA SOLUTION Mariusz Wójcik Opinie

Montaż klimatyzacji+1 usługa

Odgrzybianie klimatyzacji

24 listopada 2019

Polecam serdecznie firmę Klima Solution. Panowie montowali system multisplit Mitsubishi z wkuwaniem instalacji. Cały montaż przebiegł bardzo dobrze i zgodnie z ustaleniami. Ekipa bardzo miła, pomocna i solidna. Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

KLIMA SOLUTION Mariusz WójcikWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług