Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marek Byrka, KLIMAR:

O mnie

Szanowni Państwo,

Firma "KLIMAR" oferuje Państwu profesjonalne usługi chłodnicze, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń klimatyzacyjnych. Wykonujemy instalacje według projektów własnych lub powierzonych, w budynkach nowo budowanych oraz już istniejących.

Pracownicy naszego serwisu to wysoko wykwalifikowana i wyposażona w profesjonalny sprzęt kadra dzięki której gwarantujemy usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb i wymagań klienta.

W swojej ofercie KLIMAR posiada bardzo bogaty wybór doskonałych urządzeń. Oferowana przez nas klimatyzacja to niezawodne urządzenia, czego potwierdzeniem jest długoletnia gwarancja.

Oferowana przez nas klimatyzacja posiada wszystkie niezbędne atesty i certyfikaty producenta co jest gwarancją wysokiej jakości naszych produktów.

Proponujemy urządzenia najlepszych na rynku marek (LG, SAMSUNG, AUX, SINCLAIR, SHARP, FUJI, PANASONIC), które wprowadzą do Państwa wnętrz przyjemnych chłód, podczas upalnych letnich dni.

Serdecznie Zapraszamy!
P.H.U. "KLIMAR"

Marek Byrka, KLIMAR Opinie

Montaż klimatyzacji
31 lipca 2019

Wszystko odbylo sie sprawie, czystoi profesjonalnie. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Marek Byrka, KLIMARWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług