Kominki MEGI Wanat

Warszawa, MazowieckieOnline 2 lata temu
4 lata na Fixly

O mnie

Firma Kominki MEGI powstała w 1994 r. Współpracujemy głównie z Klientami z województw mazowieckiego, świętokrzyskiego oraz małopolskiego. Nasz oddział mieści się pod Warszawą - w Łomiankach na ul. Warszawskiej 177 . Koncentrujemy swoje działania w Warszawie i wszystkich miejscowościach ościennych. Przez dwie dekady istnienia naszej firmy skupiliśmy się na tym, aby nieustannie wzbogacać wiedzę i doświadczenie - to pozwala nam oferować produkty bezpieczne i cieszące się uznaniem na polskim oraz europejskim rynku. Naszym Klientom jesteśmy w stanie zapewnić najwyższą jakość usług w zakresie doradztwa, sprzedaży i montażu na który dajemy 10 lat gwarancji na wkład kominkowy oraz 3 lata na wykonanie usługi montażu. Dlatego też zapraszamy na naszą stronę www.kominkimegi.pl lub kontakt telefoniczny.

Zapraszamy na spotkanie na miejscu budowy aby omówić szczegóły budowy kominka które jest GRATIS

Materiały do wykonania zabudowy kominkowej na których pracujemy są wysokiej jakości posiadają atesty aprobaty techniczne oraz pochodzenie kraje Unii Europejskiej

Termin wykonania 1- 2 tyg. od chwili podpisania umowy
Jesteśmy złotym partnerem firmy Kratki dlatego GWARANCJĘ wkładu możemy Ci przedłużyć nawet do 10lat oraz 3 lata GWARANCJI na wykonanie prac kominkowych.

Słowa kluczowe: Kominki, kominy, wkłady kominkowe, montaż wkładów kominowych, budowa kominów

Opinie o "Kominki MEGI Wanat"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Kominki MEGI Wanat" 48

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika