TIK

Warszawa, MazowieckieOnline 7 godzin temu
14 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
4.7

29 opinii

(od 20 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Wykonanie prac hydraulicznych od A do Z. Spawanie, zgrzewanie, lutowanie,zaciskanie, gwintowanie,rowkowanie etc.Podłączenie gazu,wody oraz kanalizacji do mieszkania,budynku.Wymiana istniejących instalacji.Pompy ciepła Panasonic,Mitsubishi,Samsung oraz inne.Panele fotowoltaiczne oraz solary.Rekuperacja.Kompleksowe podejscze do klienta.Gwarancja na roboczyzne 5 lat. Faktura.Umowa

Opinie o "TIK" 29

4.7

29 opinii (od 20 klientów)

Opinia z Fixly

Łukasz

Grójec, grójecki

Sterowanie ogrzewaniem+2 usługi

Rozpozanie problemu 4/5, koszty bardzo wysokie za robociznę + dopłata za złe rozpoznanie problemu, estetyka 1/5 (zwłaszcza sprawy elektryczne - plontanina kabli, brak zachowania standardów podłączenia, brak porządku po pracy itp.), niedokonczenie pracy - poniesione własne dalsze koszty i praca we własnym zakresie. Ostatni kontakt twl.- zaproponują poprawę i od miesiąca cisza. Proponuje szukać innej ekipy.

Opinia z Fixly

michał

Warszawa

Instalacja wodna+1 usługa

Pięć gwiazdek to za mało!
Zaczęło się od wymiany całej instalacji gazowej w 30-letnim domu jednorodzinnym, a skończyło na (dodatkowo) konstrukcji nowego pionu kanalizacyjnego (wysokiego na 4 kondygnacje), instalacji systemu zmiękczania wody i kilku innych drobniejszych sprawach.
Dla tych specjalistów nie ma chyba rzeczy niemożliwych. Bardzo fajne jest to, że w razie potrzeby przyjeżdża ekipa 5-6 ludzi, więc nawet przy dużej robocie idzie to szybko.
Bez obaw zostawiłem klucz i byłem spokojny, że nic z domu nie zginie a robota będzie zrobiona porządnie.
Bardzo polecam!

TIKWykonawca

21 września 2021

Bardzo dziękujemy Panie Michale za opinie. Staramy się dla naszych klientów i bardzo czieszymy się z wyniku naszej współpracy.

Opinia z Fixly

Zuzanna

Ożarów Mazowiecki

Instalacja wodna+1 usługa

Zleciłam przeróbkę instalacji wraz z montażem zmiękczacza wody i dodaniem licznika na ogród. Bardzo polecam TIK SP. Z O.O., pełen profesjonalizm, Panowie doskonale wiedzą, co robią i potrafią doradzić, super kontakt od początku do końca i fachowo wykonana instalacja. Lepszej firmy nie mogłam znaleźć.

TIKWykonawca

21 września 2021

Bardzo dziękujemy Pani Zuzanno. Również czieszymy się z współpracy z Panią. Pani jest z rodzaju najlepszych klientów.

Usługi świadczone przez "TIK" 54

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika