Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof Bednarz, Kris-Bruk:

O mnie

Nasza firma specjalizuje się w układaniu kostki betonowej oraz granitowej, realizujemy inwestycje od pierwszej fazy jake są pomiary poprzez przygotowanie podłoża, dostarczenie odpowiednich materiałów i sprzętu, a skończywszy na ułożeniu bruku. Zajmujemy się również montażem ogrodzeń, odprowadzeniem wód deszczowych.
Na wszystkie wykonane przez nas prace udzielamy gwarancji. Zapraszamy do kontaktu.

Krzysztof Bednarz, Kris-Bruk Opinie

Usługi brukarskie
2 września 2019

Jestem bardzo zadowolony z usługi: szybki termin, perfekcyjne zaplanowanie kolejności robót, bardzo dobra jakość wykonania. Do tego kompleksowe podejście do usługi, łącznie z zakupem i dowozem wszystkich materiałów. I jeszcze coś, co wyróżnia tą ekipę: zero "łaciny" w słownictwie i ani jednego piwka w pracy (mimo, że akurat były bardzo upalne dni). Gorąco polecam Pana Krzysztofa i jego ekipę i sam na pewno będę korzystał z usług tego Wykonawcy!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Krzysztof Bednarz, Kris-BrukWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług