Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Krzysztof M.:

O mnie

Wykonuję meble kuchenne, szafy, parkiety, tarasy, meble ogrodowe, domki narzędziowe, pojedyńcze meble typu stoły, skrzynie, szafki, łóżka, wraz z transpotem i montażem. Lubie tworzyć niebanalne i trudne meble.

Krzysztof M. Opinie

Usługi stolarskie
29 listopada 2018

Jestem bardzo zadowolona z usługi. Szafa wnękowa wygląda jak nowa.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Szafy na wymiar
24 października 2018

Serdecznie polecam! Pan Krzysztof jest świetnym fachowcem, profesjonalistą i przy tym bardzo miłym człowiekiem. Ceny bardzo przystępne, wykonanie bardzo dobrej jakości, wszystko sprawnie i na czas. Daję najwyższą ocenę i na pewno jeszcze nie raz będę korzystać z usług Pana Krzysztofa.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
24 września 2018

Pan Krzysztof to profesjonalny stolarz z wieloletnim doświadczeniem i talentem. W ramach zlecenia wykonał montaż domku ogrodowego (altany) i jestem w więcej niż 100% zadowolony z usługi stolarskiej - Pan Krzysztof dodatkowo wykonał kilka przeróbek, zniwelował wady producenta oraz doradził w wielu aspektach. Polecam każdemu, kto potrzebuje wykonać prace stolarskie czy inne prace w drewnie - czy to proste montażowe (np. montaż kuchni, altany) jak i bardziej skomplikowane i kompleksowe (np. meble, szafy, tarasy). Pan Krzysztof to Złota Rączka i na pewno sobie poradzi z każdym zleceniem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Krzysztof M.Wykonywane usługi

Obszar wykonywania usług