Maciej Amrozy, RENOVATIONTEAM Polecany!

Toruń, Kujawsko-pomorskieOnline 19 godzin temu
ponad 20 lat doświadczenia 3 lata na Fixly
5.0

30 opinii

(od 17 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Oferuje pełen zakres usług remontowych i wykończeniowych. Na rynku działam już od 20 lat. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każde zlecenie traktuję indywidualnie, a wyceny dokonuję na podstawie oględzin. W razie potrzeby, chętnie doradzę przy planowaniu remontu i pomogę wybrać odpowiednie materiały. Specjalizujemy się również w nietypowych zleceniach. Szczegółowy zakres wykonywanych przeze mnie usług można znaleźć na moim profilu. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu.

Opinie o "RENOVATIONTEAM" 30

5

30 opinii (od 17 klientów)

Rafał

Pozostałe usługi hydrauliczne+1 usługa

Szybka i sprawna naprawa usterki w łazience, demontaż i montaż kabiny prysznicowej, fachowe wykończenie, dobra komunikacja, polecam.

Marcin

Malowanie ścian+2 usługi

Fantastyczna ekipa! Po wielu doświadczeniach z remontami stwierdzam, że jest to pierwszy wykonawca, który łączy ogromną wiedzę i świetne zorientowanie w branżowych nowinkach z ogromną dokładnością i krótkim czasem realizacji. Choć przyglądałem się efektom, szukałem - nie było się do czego przyczepić. Jeśli ktokolwiek zastanawia się nad wyborem ekipy - nie znajdzie lepszej! Efekty przerosły najśmielsze oczekiwania. Pan Maciej proponował wiele rozwiązań, zaufaliśmy - wyszło genialnie. Rzadkością jest też czystość, która towarzyszyła pracom w całym domu, słowność i terminowość. Szczerze polecam!

Opinia z Fixly

Paulina

Rozgarty, toruński

Usługi świadczone przez "RENOVATIONTEAM" 387

Remont (79)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika