MDKAM Marcin Dubaj

Sulejówek, MazowieckieOnline 3 lata temu

O mnie

Układamy kostkę granitową.
Budujemy ogrodzenia kamienne
elewacje kamienne
grille ogrodowe z kamienia
oczka wodne
kaskady
ściany wodne
układamy tarasy i ścieżki ogrodowe.
Tworzymy małą architekturę ogrodową.

Zobacz zdjęcia.

Zadzwoń.

Tel. 603727223

Jesteśmy online http://mdkam.pl/

Skład kamienia znajduje się przy ulicy Mariańskiej 17 w Sulejówku,

otwarty od Pn-Pt 9-18, Sob 9-13.


Tworzymy w kamieniu. Dzięki wyobraźni projektantów oraz złotym rękom brukarzy i kamieniarzy, wykorzystując Państwa sugestie, zbudujemy z kamienia wszystko, co możliwe do zrobienia.

Od zarania dziejów kamień odgrywał doniosłą rolę w życiu człowieka. Na początku wykorzystywano naturalne jaskinie , aby móc się schronić. Wykonywano z kamienia prymitywną broń potrzebną do polowań i obrony. Z czasem człowiek nauczył się obrabiać kamień wedle swoich potrzeb , aż w końcu stał się on podstawowym budulcem. Najpierw stawiano z niego bardzo prymitywne budowle , z upływem wieków stawały się one coraz bardziej doskonałe. Powstawały piramidy , kamienne miasta czy ciągnące się tysiącami kilometrów mury.

Czasów nowożytnych nie sposób wyobrazić sobie bez kamienia. Rozwój sztuki architektonicznej sprawił , że powstawały monumentalne katedry , wspaniałe zamki i pałace. Mimo upływu wielu wieków , podziwiamy trwałość materiału i artyzm rzemieślników.


Nasza firma powstała po to , aby pomóc znaleźć Państwu naturalność sprzed lat i połączyć z nowoczesnością XXI. Tworzymy w kamieniu. Dzięki wyobraźni projektantów oraz złotym rękom brukarzy i kamieniarzy , wykorzystując Państwa sugestie , zbudujemy z kamienia wszystko, co możliwe do zrobienia. (Jeśli jest coś niemożliwe , to przynajmniej spróbujemy.)

Układamy wszelkiego rodzaju nawierzchnie kamienne. Podjazdy , ścieżki , tarasy z kostki granitowej i płyt kamiennych. Wykonujemy prace przy rezydencjach , domach jednorodzinnych , obiektach użyteczności publicznej (np. parki) , ale też duże realizacje wielkopowierzchniowe ,(np. podjazdy pod magazyny). Budujemy ogrodzenia kamienne pełne, a także w połączeniu z drewnem i metalem. Wykonujemy elewacje z kamienia.

W ogrodach tworzymy oczka wodne , ściany wodne , grille ogrodowe, donice ogrodowe z kamienia, fontanny, meble z kamienia oraz inne elementy małej architektury ogrodowej.

Nasza firma mieści się w Sulejówku k/Warszawy , ale swoje usługi świadczymy w całym kraju. Gwarantujemy terminowość , solidność i wysoką jakość naszych usług.

Złóż zamówienie, sprzedajemy mocne rzeczy!

Opinie o "MDKAM Marcin Dubaj"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "MDKAM Marcin Dubaj" 43

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika