Skontaktuj się z LalSystem.pl:

O mnie

Poznaj realizowane przez nas usługi dla Twojego domu, firmy i nie tylko

Elektryka
Prace z prądem są dla nas ogromnym wyzwaniem a zarazem dają nam mnóstwo satysfakcji. Nasz zakres usług jest szeroki. Podstawowy zaczynając od montażu płyt elektrycznych poprzez rozbudowane projekty elektryczne dla domów i firm. Posiadamy odpowiednie certyfikaty. Zapraszamy do kontaktu aby poznać nasze możliwości.


Inteligentne domy
Mając pod własnym dachem technologię inteligentnego domu lub nawet firmy, można bez większych kłopotów m.in.: obniżyć koszty użytkowania budynku, zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i komfortu, umilić czas spędzany w domowym zaciszu, a jeśli zainwestuje się w elastyczny system automatyki, można go dowolnie rozbudowywać i dostosowywać do wciąż zmieniających się wymagań i sposobu Twojego życia. Te rozwiązania są nam bliskie i chętnie pomożemy je wdrożyć w Państwa domu, mieszkaniu lub w firmie.


Monitoring
Monitoring domu, mieszkania lub firmy to rozwiązanie, które pozwala na podwyższenie bezpieczeństwa i zapobieganie okolicznościom na które nie mamy większego wpływu. Komfort i bezpieczeństwo we własnych czterech ścianach lub w firmie jest bezcenny, dlatego warto zainteresować się inwestycją opartą na monitoringu. Dla naszej firmy to czysta przyjemność aby zrealizować dla Państwa takie przedsięwzięcie.


Domofony i wideodomofony
Sam dzwonek przy furtce to już przeżytek. Obecnie, domofony i wideodomofony mogą służyć nie tylko do obsługi furtki i komunikacji z osobą po drugiej stronie. Pozwalają również zdalnie uruchamiać bramę wjazdową, drzwi wejściowe, a także rolety lub oświetlenie posesji. Dzięki naszej firmie te opcje stają się ułatwieniem w codziennym życiu. Zapraszamy do skorzystania z naszej pomocy w realizacji montażu domofonów i wideodomofonów.


Systemy alarmowe
Alarm montuje się naturalnie po to, żeby informował Nas o zaistniałym zagrożeniu. Są jednak systemy alarmowe, które potrafią znacznie więcej. Nasza firma specjalizuje się w instalacji nowoczesnych rozwiązaniach alarmu w domu jak i w firmie.


Automatyka bramowa
Rosnące w ostatnich latach zapotrzebowanie na komfort i wygodę, przyczyniło się do wzrostu zainteresowania automatyką bramową. My pomagamy naszym klientom wdrożyć tę technologię do własnego użytku. Zapraszamy Państwa do kontaktu po więcej informacji.


Złota rączka - naprawy domowe
Znalezienie idealnego fachowca jeszcze nigdy nie było takie łatwe. Nasza firma dodatkowo świadczy usługi naprawcze w domu i firmie. Wystarczy się z nami skontaktować i opowiedzieć o swoich planach napraw domowych. Na usługi otrzymują Państwo gwarancję jakości, zadowolenie klienta jest dla nas kluczowe.


Odbiory mieszkań
Odbiór mieszkania ze specjalistą to aktualnie najlepsze rozwiązanie aby uniknąć dodatkowych kosztów przy wykańczaniu własnego mieszkania, domu. Nasza firma zapewnia profesjonalną pomoc w tym procesie. Podczas odbioru niesamowicie ważne są narzędzia, które pozwolą nam określić stan realizacji mieszkania przez dewelopera.

LalSystem.pl – 33 opinie (od 32 klientów)

Instalacje elektryczne+1 usługa

Podłączanie sprzętu AGD

24 października 2019

Świetny kontakt, polecam. Pan Marcin nie tylko zna się na tym co ma robić, ale służy też radą. Robi wszystko w sposób bardzo profesjonalny.
Żałuję że nie współpracowaliśmy od początku. Uniknęłabym wielu kłopotów.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Podłączanie sprzętu AGD
17 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Instalacje elektryczne
9 lipca 2019

Z przekonaniem polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

LalSystem.plWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług