Mariusz Dziedzic, Dębud Polecany!

Sokołów Podlaski, MazowieckieOnline 15 godzin temu
ponad 20 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
5.0

35 opinii

(od 13 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Układanie płytek,malowanie,montaż biały,hydraulika,płyty k/g oraz wszelkie prace wykończeniowe,panele,zabudowy g/k, przeróbki elektryczne

Opinie o "Dębud" 35

5

35 opinii (od 13 klientów)

Bożena

Szpachlowanie ścian+2 usługi

Dzień dobry ! Korzystaliśmy z usług i ogromnej wiedzy pana Mariusza w związku z remontem kuchni łazienki oraz korytarza . Praca zostala wykonana 150% idealnie szczegółowo bez żadnego potknięcia ! Pan Mariusz jest wyjątkowo pomysłowym i sumiennym pracownikiem . Takich specjalistów spotyka się coraz mniej jesteśmy pełni podziwu na pewno jeszcze nieraz zatelefonujemy do pana w sprawie remontu budowy itp. polecamy 100pkt na 100 !

Dominika

Montaż okien+2 usługi

Witamy ! Przed świętami zostały ukończone w naszym domu prace remontowe . Ogrom pracy jaki pan Mariusz w to włożył jest niewyobrażalny . Nie tylko jesteśmy zadowoleni ale zachwyceni. Jest to człowiek dbający o każdy najdrobniejszy szczegół z głową pełną świetnych pomysłów i naprawdę wspaniałych rad. Praca zostala wykonana perfekcyjnie bez najmniejszego problemu . Wszechstronny specjalista który zna się na wszystkim. Polecamy z czystym sumieniem u nas każdy remont w przyszłości będzie zlecany tylko panu Mariuszowi!

Opinia z Fixly

Marcin

Krupińskie

Pan Mariusz to dobry i pomocny fachowiec, który

Usługi świadczone przez "Dębud" 111

Remont (55)

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika