Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuję usługi remontowe
- łazienki od A do Z
- malowanie pokoi
- składanie kuchni
- kładzenie płytek
- panele podłogowe
- ścianki działowe
Po więcej info proszę o kontakt
Zapraszam serdecznie Mariusz

Opinie

Usługi remontowe

12 lipca 2019

Wykonawca godny polecenia! Pan Mariusz jest bardzo rzetelny, dokładny, skrupulatny i co warto dodać uprzejmy oraz taktowny. Jest otwarty na pomysły, nie narzuca swojego zdania jak robi to znaczna część fachowców aby ułatwić sobie pracę. Potrafi świetnie doradzić proponując szereg rozwiązań. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonania danego zadania. Jest zawsze przygotowany i punktualny. Cele, które sobie stawia zawsze realizuje z ogromną precyzją i zaangażowaniem. Przed podjęciem pracy odpowiednio zabezpiecza miejsca, które mogłyby być narażone na uszkodzenia. Gorąco polecam!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

19 lutego 2019

Gorąco polecam!Opinia bardzo dobra. Fachowo,terminowo i solidnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

28 stycznia 2019

Wspaniała współpraca, profesjonalne podejście do usługi. Dobry doradca podczas remontu. Praca została wykonana na czas oraz w wysokim standardzie, jestem bardzo zadowolona że zleciłam tą usługę Panu Mariuszowi. Wykonał malowanie ścian i ścianki działowe. Polecam wszystkim znajomym i nie tylko napewno będziecie zadowoleni.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług