Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Marek Woźnicki, Markotex:

O mnie

Nasza działalność rozpoczęła się w 1964 roku. Jesteśmy firmą z tradycjami rodzinnymi. Nasza specjalność to kamieniarstwo budowlane, kamieniarstwo artystyczne, kamieniarstwo nagrobkowe, wszelkie prace z kamienia naturalnego. Nasze usługi oferujemy na terenie województwa mazowieckiego jednak w wielu sytuacjach, na prośby Klientów, jesteśmy w stanie dojechać do każdego miejsca w Polsce.
Realizujemy prace takie jak blaty kuchenne, schody kamienne, realizujemy łazienki w kamieniu, blaty, jak i parapety zewnętrzne i wewnętrzne. Naszą specjalnością są również nagrobki pojedyncze, podwójne, a także aplikacje nagrobkowe ręcznie wykonywane.
Wyróżnia nas wysoka jakość, szacunek i praca na bazie relacji, która jest wyjątkową wartością.
Współpracujemy również podczas prac wykończeniowych z większymi obiektami takimi jak banki, galerie handlowe czy kościoły.

Marek Woźnicki, MarkotexWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług