Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

zajmuję się stolarstwem od ponad 20 lat mogę dla Państwa stworzyć wymarzone meble . zabudowę pod schodami, na strychu ,w pokoju w kuchni i gdzie Państwo jeszcze sobie życzą.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Opinie

Meble kuchenne na wymiar

15 marca 2019

Bardzo solidny wykonawca. Jestem zadowolony z jego usług. Na pewno będę polecał wśród osób, które będą chciały wykonać kuchnię lub szafę wnękową. Dobry kontakt i dodatkowo zawsze coś poradzi.
Łódź

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble na wymiar

26 lutego 2019

Polecam usługi Pana Krzysztofa! Zamówiony mebel na wymiar został bardzo solidnie wykonany, zgodnie z ustalonym terminem.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Meble na wymiar

25 lutego 2019

Pan Jedrzejewski ze Skierniewic mial wykonac dla mnie szafe z drzwiami w dwoch etapach. Szafe wykonal w listopadzie 2018 za ktora zaplacilam a na drzwi umowilismy sie pod koniec lutego 2019. Pod koniec lutego przelozyl termin na poczatek marca. Na poczatku marca przelozyl na koniec marca. Nastepnie umowil sie na 28 marca, przelozyl na 29 marca i znowu przelozyl na 30 marca. 30 marca ja musialam odwolac ze wzgledu na porod. Po 30 marca nie bylo z nim kontaktu do czasu kiedy ja zadzwonilam z zapytaniem kiedy zamierza skonczyc prace. Umowilismy sie na za tydzien. W umowiony dzien zadzwonilam aby dopytac czy na pewno przyjedzie. Odpowiada ze nie bo samochod sie zepsul. Na tym zakonczyla sie nasza wspolpraca. Dodatkowo po wykonaniu pierwszego etapu usilnie prosil mnie abym wystawila mu pozytywny komentarz. Dzwonil do mnie wiele razy w tej sprawie. Wystawilam mu pozytywny komentarz jednak po wielomiesiecznym zwodzeniu mnie dokonczenia prac skontaktowalam sie z fixly aby uaktualnic moj komentarz ujawniajac prawdziwe oblicze tego rzemieslnika z bozej laski. Szczerze nie polecam tego pana. Jego terminowosc jest zenujaca.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług