Mariusz Nowak, Ministerstwo Rolet Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline około godziny temu
8 lat doświadczenia 3 lata na Fixly Firma
5.0

110 opinii

(od 107 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Jesteśmy rodzinną firmą specjalizującą się w kompleksowej obsłudze sprzedaży, dostarczania i montażu rolet, żaluzji i moskitier takich jak m.in.: rolety kasetowe materiałowe, kasetowe dzień/noc, żaluzje drewniane/bambusowe/aluminiowe, żaluzje plisowane, rolety dachowe, moskitiery ramkowe/drzwiowe/tarasowe/dachowe, rolety zewnętrzne antywłamaniowe, żaluzje zewnętrzne i inne.

Skontaktuj się z nami i umów spotkanie pomiarowe, na którym:
- zmierzymy dokładnie okna,
- zaprezentujemy próbki gotowych rolet,
- pokażemy katalogi z materiałami, które przyłożymy do okna,
- pokażemy nasze realizacje na tablecie,
- wyjaśniamy działanie rolet/żaluzji
a podsumowanie i wycenę ze spotkania prześlemy drogą e-mailową.

Po spotkaniu i pozytywnej decyzji zlecenie kierujemy na produkcję, a w terminie 7-14 dni gotowe rolety montujemy na zmierzone wcześniej okna.

Ze swej strony gwarantujemy doświadczenie, zaangażowanie i przyjazny kontakt z Klientem. Zależy nam, aby nasi Klienci byli obsłużeni sprawnie, dokładnie i w krótkim czasie, jesteśmy elastyczni w umawianiu się na terminy realizacji usług.

Pracujemy tylko na najwyższej jakości materiałach.

Działamy na terenie Warszawy i okolic.

Zapraszamy do kontaktu :)

Opinie o "Ministerstwo Rolet" 110

5

110 opinii (od 107 klientów)

Opinia z Fixly

Kornelia

Warszawa

Fixly jest jak pudełko czekoladek z Foresta Gampa i nigdy nie wiesz co wyciągniesz i jaki smak się trafi. Nie wiesz też nigdy do końca czy w twoim progu pojawi się fachowiec czy "fachowiec" z programu "usterka" i drożej będzie Cię kosztować naprawianie tego co zepsuł.
Ministerstwo Rolet to przesympatyczna para małżonków, którym na sercu leży dobro Twoje i Twojego domu czy mieszkania. Wkładają serce w to co robią i podchodzą do klienta jak do kogoś bliskiego znajdując najlepsze rozwiązanie. To nie tylko dobrzy fachowcy, ale przede wszystkim dobrzy, sympatyczni ludzie, którym warto zaufać.

Opinia z Fixly

Albert

Warszawa

Ocena 5 gwiazdek dla firmy Ministerstwo Rolet. Ostatnio korzystałem z ich usług, gdy potrzebowałem zamontować żaluzje w domu. Materiały użyte do instalacji były najwyższej jakości, a sama praca została wykonana z wielką starannością. Co więcej, montaż przeprowadzili sami właściciele - dwie młode, niezwykle uprzejme i ugodowe osoby, które wykazały się profesjonalizmem i znakomitym podejściem do klienta. Wszystko zostało zrealizowane sprawnie i z dbałością o szczegóły. Zdecydowanie polecam Ministerstwo Rolet każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm i wysoką jakość usług.

Opinia z Fixly

Laura

Piastów, pruszkowski

sympatyczna atmosfera, profesjonalne wykonanie. Polecam do współpracy

Usługi świadczone przez Ministerstwo Rolet 1

Montaż i naprawa (1)

Cennik

    Brak cennika