Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z MMBUJAK:

O mnie

W miarę nabywania doświadczenia i kwalifikacji poszerzyliśmy naszą ofertę o budowę domów w różnym standardzie wykończenia – stan surowy, deweloperski, pod klucz. Kolejnym krokiem było zaangażowanie umiejętności i wiedzy na rynku deweloperskim.

Wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta i zrozumieniem jego potrzeb. Dysponujemy fachową wiedzą oraz sprawdzonymi ekipami wykonawczymi. W naszych realizacjach stosujemy materiały najwyższej jakości.

Praca jest naszą pasją. Tworzymy prawdziwą, często długo wyczekiwana przestrzeń do codziennego życia. Wiemy co dla rodziny znaczy dom i jak duża spoczywa na nas odpowiedzialność. Dbamy więc o każdy szczegół i dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszych prac były zgodne z oczekiwaniami klientów.

MMBUJAK Opinie

Budowa domu
6 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe
27 czerwca 2019

100% zadowolenia profesjonalizm i rzetelność . Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Usługi remontowe
11 lutego 2019

Firma M.M.Bujak uratowała mój remont kiedy poprzedni wykonawca nie wywiązał się i zostawił mnie w środku budowy. Profesjonalnie zajęli się poprawianiem tego, co było do poprawy, nie narzekając przy tym na poprzedników, służyli zawsze radą, przyjeżdżali o każdej porze kiedy tylko coś się działo już nawet po zakończeniu remontu, godni zaufania, punktualni, czyści i terminowi. Od samego początku znałam koszty wszystkich prac, dostałam jasny kosztorys, który na bieżąco był modyfikowany. Polecam z czystym sumieniem, pierwsza "ekipa" którą spotkałam tak profesjonalna i godna zaufania ( a kilku remontów plus budowa domu już doświadczyłam).

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

MMBUJAKWykonywane usługi

Hydraulik

Obszar wykonywania usług