REDATA Monika Olczk

Radom, MazowieckieOnline rok temu
10 lat doświadczenia 4 lata na Fixly

O mnie

REDATA wykonuje szereg usług związanych z odzyskiwaniem, poszukiwaniem i analizą danych elektronicznych. Głównym profilem działalności jest odzyskiwanie, kasowanie danych z dysków twardych, kart pamięci, pamięci przenośnych (pendrive), telefonów komórkowych GSM i innych elektronicznych nośników informacji.

Jako jedyna firma w centralnej Polsce posiadamy profesjonalne urządzenia marki Ace Laboratory z rodziny PC-3000, urządzenia do odzysku danych z telefonów komórkowych Micro Systemation, licencjonowane oprogramowanie oraz własne laboratorium odzyskiwania danych. Jako pierwsi w kraju wprowadziliśmy możliwość wypożyczania elektronik do dysków twardych w celu samodzielnej naprawy nośnika. Państwa dane są odzyskiwane u nas, nie jesteśmy pośrednikiem, nie wysyłamy nośników do firm trzecich.

Oferta skierowana jest zarówno do firm, instytucji państwowych jak i osób prywatnych. Gwarantujemy poufność odzyskanych danych, nasi pracownicy posiadają poświadczenia bezpieczeństwa wydane przez pełnomocnika ABW ds. informacji niejawnych. Zobowiązujemy się do przestrzegania tajemnicy handlowej, ochrony danych osobowych i informacji odzyskanych z nośnika powierzonego nam przez klienta.

Opinie o "REDATA Monika Olczk"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "REDATA Monika Olczk" 23

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika