Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Jesteśmy przyjaciółmi, którzy świetnie rozumieją się. Razem stworzyliśmy zespół architektów, projektantów wnętrz oraz ekip budowlanych. Przyjaźń przerodziła się we wspaniałą współpracę zawodową.
Nasza firma MT Group Sp z o.o. to doświadczona firma budowlano - projektowa załozona 2012 roku, która oferuje projekty wnętrz oraz ich realizację jak i budowę domów od fundamentów.

Dbamy, aby nasz zespół, nasi pracownicy rozwijali się. Wciąż się szkolimy, gdyż wierzymy, że rozwój i nowa wiedza to podstawa dobrej pracy. Cały nasz czas i energię inwestujemy w ludzi, w poszerzanie ich wiedzy i praktyki w dziedzinie projektowania wnętrz, wizualizacji, designu oraz nowoczesnego i ekonomicznego budownictwa.

Pragniemy, aby wnętrza zaprojektowane i wybudowane przez nas rozwijały kreatywność oraz spełniały marzenia naszych Klientów. Pracujemy nad tym by otoczenie i wnętrza w polskich domach i mieszkaniach były estetyczne, funkcjonalne oraz miejscem do spędzania czasu z rodziną.

- Główna siedziba naszej firmy mieści się w Rzeszowie, posiadamy oddziały
w Warszawie oraz Szczecinie, projekty realizujemy na terenie całego kraju.

- Pragniemy, aby zaprojektowane wnętrza oraz wybudowane obiekty rozwijały
kreatywność oraz spełniały najskrytsze marzenia naszych Klientów.

- Proponujemy przykładowe propozycje pakietów wykończeniowych mieszkań
pod klucz, które mogą Państwo dostosować do swoich oczekiwań.

- Proponujemy również tworzenie wizualizacji 3D mieszkań pokazowych
zachęcających do kupna przez Państwa Klientów.

CHĘTNIE ODPOWIEMY NA PAŃSTWA PYTANIA NA
NIEZOBOWIĄZUJĄCYM SPOTKANIU, TELEFONICZNIE LUB MAILOWO

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług