Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Potrzebujesz szybkiej naprawy lub remontu ?
Instalacje elektryczne, wodne i kanalizacyjne nowe oraz do przeróbek i napraw. Lutowanie miedzi, spawanie stali. Systemy nawadniania ogrodu. Instalacje centralnego odkurzania.
Remonty lub naprawy w mieszkaniach, domach (malowanie, zabudowy gk, montaż i wymiana drzwi, etc.). Kompleksowe wykańczanie pomieszczeń. Pisz, dzwoń śmiało, pomożemy.

Wykonujemy prace ogólnobudowlane (m. in. usługi elektryczne, wodno-kanalizacyjne, montaż instalacji centralnego odkurzania) oraz związane z architekturą ogrodu włącznie z montażem systemów nawadniania terenu.
Wykonujemy prace polegające na tworzeniu konstrukcji metalowych wg projektu i potrzeb klienta.
Specjalizujemy się w przywracaniu starym i zniszczonym pomieszczeniom nowego blasku i charakteru. Chętnie podpowiemy w aranżacji pomieszczeń, a pomysł zrealizujemy.
Ogranicza nas jedynie dostępna technologia oraz wyobraźnia. Doradzimy najlepsze rozwiązanie zarówno pod względem ekonomicznym jak i jakościowym.
Zapraszamy do kontaktu.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług