Oceń wykonawcę

O mnie

Prace wykończeniowe stanów deweloperskich - remonty

- gładzie
- malowanie
- farby strukturalne, stiuki, beton architektoniczny....
- płytki
- panele
- przeróbki instalacji woda, kanalizacja, elektryka....
- zabudowy GK
- oświetlenie led

Wykończenia stanów deweloperskich od A do Z na podstawie dostarczonych wizualizacji lub indywidualnych życzeń.
Ścianki działowe montaż, demontaż, przeróbki.

Powierzając nam swoje mieszkanie nie muszą się Państwo martwić o zakup sprzętu i materiałów. Sami dokonamy zakupu z powierzonych funduszy i rozliczymy na podstawie faktur ze sklepów. Kupimy dokładnie to co jest niezbędne do wykończenia Państwa mieszkania bez angażowania Państwa czasu i problemów z dostarczeniem przez inwestora nieodpowiedniego zaworu, kształtek, kleju czy innych materiałów wykończeniowych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach (nie koniecznie najdroższych), które zapewnią Państwu satysfakcję z wykonanych prac i długi czas do ponownego remontu czy odświeżenia mieszkania.

Współpracujemy z firmą wykonująca meble na wymiar w wysokim standardzie (Kuchnie, zabudowy, szafy wnękowe, nietypowe rozwiązania)

Wykonywane usługi

Usługi specjalistyczne

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Układanie płytek na ścianie

17 kwietnia 2019

Bardzo polecam tego wykonawcę, jest to osoba rzetelna, znająca się na tym co robi.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Układanie płytek

20 marca 2019

W marcu 2019 roku zleciliśmy Panu Pawłowi Nowakowi z Manufaktury Nowych Wnętrz kompleksowe wykończenie łazienki oraz WC w mieszkaniu w stanie deweloperskim - od położenia płytek, aż po montaż armatury, szafek i oświetlenia.

Prace zostały wykonane terminowo i przede wszystkim z dużą dozą staranności i bardzo dokładnie. Pan Paweł osobiście wykonywał większość prac. Na bieżąco konsultował z nami ewentualne wątpliwości, ale bez zbędnego angażowania nas. Doradził również parę drobnych rozwiązań, co również nam się podobało. Ogromnym plusem jest stosowanie aktualnych technik branży budowlanej i materiałów, oraz umiejętne ich użycie, a także wykorzystywanie dedykowanych do poszczególnych prac narzędzi.
Bardzo polecam Pana Pawła Nowaka wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i odpowiedzialnego fachowca

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remont mieszkania

21 lutego 2019

Pan Paweł wykonał kompleksowy remont mojego mieszkania. Pełen profesjonalizm, terminowość, świetny kontakt, pełna kontrola kosztów, perfekcyjna praca i pomoc w czasie remontu. Naprawdę jestem pod wrażeniem i szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług