Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Nowak:

O mnie

Prace wykończeniowe stanów deweloperskich - remonty

- gładzie
- malowanie
- farby strukturalne, stiuki, beton architektoniczny....
- płytki
- panele
- przeróbki instalacji woda, kanalizacja, elektryka....
- zabudowy GK
- oświetlenie led

Wykończenia stanów deweloperskich od A do Z na podstawie dostarczonych wizualizacji lub indywidualnych życzeń.
Ścianki działowe montaż, demontaż, przeróbki.

Powierzając nam swoje mieszkanie nie muszą się Państwo martwić o zakup sprzętu i materiałów. Sami dokonamy zakupu z powierzonych funduszy i rozliczymy na podstawie faktur ze sklepów. Kupimy dokładnie to co jest niezbędne do wykończenia Państwa mieszkania bez angażowania Państwa czasu i problemów z dostarczeniem przez inwestora nieodpowiedniego zaworu, kształtek, kleju czy innych materiałów wykończeniowych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach (nie koniecznie najdroższych), które zapewnią Państwu satysfakcję z wykonanych prac i długi czas do ponownego remontu czy odświeżenia mieszkania.

Współpracujemy z firmą wykonująca meble na wymiar w wysokim standardzie (Kuchnie, zabudowy, szafy wnękowe, nietypowe rozwiązania)

Paweł Nowak Opinie

Montaż drzwi
21 września 2019

Super fachowe wykonanie. Pan Paweł umie świetnie doradzić i wykonać pracę w miłej atmosferze. Bardzo polecam jego usługi.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Remont mieszkania
7 lipca 2019

Zdecydowanie polecam. Pan Paweł cechuje się terminowością, świetnym kontaktem oraz wiedzą, którą potrafi przedłożyć, co czyni go również bardzo dobry doradcą. Dodatkowo swoją pracę wykonuje bardzo starannie i dokładnie. Podczas prac była dokonywana pełna dokumentacja wydatków. Dzięki niemu remont mieszkania był procesem praktycznie bezbolesnym :) Jeszcze raz szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż kabiny prysznicowej
22 czerwca 2019

Świetny fachowiec

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Paweł NowakWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług