Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Paweł Nowak:

O mnie

Prace wykończeniowe stanów deweloperskich - remonty

- gładzie
- malowanie
- farby strukturalne, stiuki, beton architektoniczny....
- płytki
- panele
- przeróbki instalacji woda, kanalizacja, elektryka....
- zabudowy GK
- oświetlenie led

Wykończenia stanów deweloperskich od A do Z na podstawie dostarczonych wizualizacji lub indywidualnych życzeń.
Ścianki działowe montaż, demontaż, przeróbki.

Powierzając nam swoje mieszkanie nie muszą się Państwo martwić o zakup sprzętu i materiałów. Sami dokonamy zakupu z powierzonych funduszy i rozliczymy na podstawie faktur ze sklepów. Kupimy dokładnie to co jest niezbędne do wykończenia Państwa mieszkania bez angażowania Państwa czasu i problemów z dostarczeniem przez inwestora nieodpowiedniego zaworu, kształtek, kleju czy innych materiałów wykończeniowych. Korzystając z wieloletniego doświadczenia pracujemy tylko na sprawdzonych materiałach (nie koniecznie najdroższych), które zapewnią Państwu satysfakcję z wykonanych prac i długi czas do ponownego remontu czy odświeżenia mieszkania.

Współpracujemy z firmą wykonująca meble na wymiar w wysokim standardzie (Kuchnie, zabudowy, szafy wnękowe, nietypowe rozwiązania)

Paweł Nowak Opinie

Usługi remontowe
7 lipca 2019

Zdecydowanie polecam. Pan Paweł cechuje się terminowością, świetnym kontaktem oraz wiedzą, którą potrafi przedłożyć, co czyni go również bardzo dobry doradcą. Dodatkowo swoją pracę wykonuje bardzo starannie i dokładnie. Podczas prac była dokonywana pełna dokumentacja wydatków. Dzięki niemu remont mieszkania był procesem praktycznie bezbolesnym :) Jeszcze raz szczerze polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż i naprawa kabin prysznicowych
22 czerwca 2019

Świetny fachowiec

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Podłączanie sprzętu AGD
29 maja 2019

Pan Paweł świetnie i dokładnie wykonał swoją robotę. Jest bardzo punktualny i komunikacja z nim to przyjemność. Dodatkowo, z uprzejmości, pomógł przy pracy niezwiązanej ze zleceniem :)

Zdecydowanie polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Paweł NowakWykonywane usługi

Projektowanie

Meble i zabudowa

Złota rączka

Obszar wykonywania usług