Skontaktuj się z Piotr Lizuniec:

O mnie

Naszą główną działalnością, w której specjalizujemy się są wykończenia wnętrz mieszkań / firm / lokalów. Wykonujemy mieszkania pod klucz ze stanu deweloperskiego, jak również przeprowadzamy remonty generalne i drobne odświeżenia starszych obiektów.
W swoim zespole mamy wspaniałych architektów wnętrz oraz architektów z uprawnieniami, którzy mogą zaprojektować każdą inwestycję od A do Z.
Posiadamy kilka zespołów/brygad specjalizujących się w wybranym zakresie prac.
Nasza działalność prowadzona jest w województwie mazowieckim - Warszawa i okolice.
Nasza firma zdobyła mnóstwo zadowolonych klientów - właśnie te liczby pomogły nam skupić się na pożądanej jakości która sama reklamuje się poleceniami.
Świadczymy nasze usługi dla osób fizycznych jak również dla firm i innych podmiotów w tym publicznych.
Wystawiamy faktury VAT oraz udzielamy gwarancję na wykonane przez nas zlecenia.
Dla nas najważniejsza jest reputacja, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług dlatego nie możemy pozwolić sobie na niezadowolenie klienta nawet w 1%.
Dzięki najlepszej organizacji oraz sporej ilości pracowników mamy krótkie terminy, jesteśmy postrzegani jako ci z konkurencyjnymi cenami i zawsze z super jakością wykonywanych zleceń.
Zawsze prezentujemy klientowi wszystkie możliwe rozwiązania i doradzamy optymalne pod względem wymagań rozwiązania by spełniło oczekiwania klienta w pełnym wymiarze.

Przed rozpoczęciem współpracy, każdy klient dostaje indywidualną, szczegółową wycenę na powierzony zakres prac - uwzględniającą pomiar oraz z ceną za konkretną usługę w postaci przejrzystej tabeli w arkuszu kalkulacyjnym, dlatego nie ma u nas przykrych niespodzianek w postaci dodatkowych, ukrytych kosztów.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą lub chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zakresu świadczonych przez nas usług lub zaczerpnąć innych informacji zachęcam do kontaktowania się e-mail'owo lub telefonicznie.

Piotr Lizuniec – 43 opinie (od 31 klientów)

14 opinii z Fixly

Piotr LizuniecWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług