Piotr Lizuniec Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline około 22 godziny temu
16 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.9

63 opinie

(od 45 klientów)

O mnie

Naszą główną działalnością, w której specjalizujemy się są wykończenia wnętrz mieszkań / firm / lokalów. Wykonujemy mieszkania pod klucz ze stanu deweloperskiego, jak również przeprowadzamy remonty generalne i drobne odświeżenia starszych obiektów.
W swoim zespole mamy wspaniałych architektów wnętrz oraz architektów z uprawnieniami, którzy mogą zaprojektować każdą inwestycję od A do Z.
Posiadamy kilka zespołów/brygad specjalizujących się w wybranym zakresie prac.
Nasza działalność prowadzona jest w województwie mazowieckim - Warszawa i okolice.
Nasza firma zdobyła mnóstwo zadowolonych klientów - właśnie te liczby pomogły nam skupić się na pożądanej jakości która sama reklamuje się poleceniami.
Świadczymy nasze usługi dla osób fizycznych jak również dla firm i innych podmiotów w tym publicznych.
Wystawiamy faktury VAT oraz udzielamy gwarancję na wykonane przez nas zlecenia.
Dla nas najważniejsza jest reputacja, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług dlatego nie możemy pozwolić sobie na niezadowolenie klienta nawet w 1%.
Dzięki najlepszej organizacji oraz sporej ilości pracowników mamy krótkie terminy, jesteśmy postrzegani jako ci z konkurencyjnymi cenami i zawsze z super jakością wykonywanych zleceń.
Zawsze prezentujemy klientowi wszystkie możliwe rozwiązania i doradzamy optymalne pod względem wymagań rozwiązania by spełniło oczekiwania klienta w pełnym wymiarze.

Przed rozpoczęciem współpracy, każdy klient dostaje indywidualną, szczegółową wycenę na powierzony zakres prac - uwzględniającą pomiar oraz z ceną za konkretną usługę w postaci przejrzystej tabeli w arkuszu kalkulacyjnym, dlatego nie ma u nas przykrych niespodzianek w postaci dodatkowych, ukrytych kosztów.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani ofertą lub chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat zakresu świadczonych przez nas usług lub zaczerpnąć innych informacji zachęcam do kontaktowania się e-mail'owo lub telefonicznie.

Opinie o "Grupa Budowlana Invest Sp. z o.o." 63

4.9

63 opinie (od 45 klientów)

Opinia z Fixly

Tomasz

Warszawa

wycena zrobiona fachowo i szybko.

Opinia z Fixly

Hubert

Warszawa

Opinia zewnętrzna

Mateusz

Suwałki

Remont mieszkania+2 usługi

Prace były wykonywane z dużą dokładnością i starannością. Przed rozpoczęciem prac wszystkie elementy stałe zostały zabezpieczone. Podziękowania dla Pana Vitaliya, który nam w wielu miejscach doradzał i pomagał. Panowie w trakcie prac byli elastyczni i otwarci na nasze zmiany.
Ogromny plusem współpracy był szczegółowy kosztorys. Rozliczenie zawsze nastepowało po kolejnych etapach prac.
Bardzo dobry kontakt - niemal zawsze dostępni przez telefon, mailu lub osobiście na budowie.
Podsumowując - jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy i szczerze polecamy.

Usługi świadczone przez Grupa Budowlana Invest Sp. z o.o. 25

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika