Skontaktuj się z Piotr Wujko, Art Deko:

O mnie

OGRODZENIA, ALTANY, PERGOLE, GRILLE, DONICE, OZDOBY I MEBLE DLA DOMU I OGRODU

Wolne moce przerobowe i ATRAKCYJNE ceny.

WARUNKI GWARANCJI

Na nasze wszystkie produkty udzielamy GWARANCJI (chyba że klient wybierze technologię którą my nie polecamy lub nie znamy (i się bardzo uprze) a wiemy że jej jakość i trwałość daje dużo do życzenia udzielamy krótszych gwarancji bądź nie dajemy jej wcale, a nieraz REZYGNUJEMY całkowicie ze zlecenia jeśli stwierdzimy że pomysł klienta zagraża czyjemuś ZDROWIU lub ŻYCIU, jest niezgodna z obowiązującymi PRZEPISAMI albo jego trwałość będzie bardzo KRÓTKA. (mieliśmy kilka przypadków w której klient znalazł nowość w internecie nie przetestowaną i sprawdzoną, podpisywał nam w umowie że na własną odpowiedzialność przekazuje nasz wyrób FIRMIE TRZECIEJ i rezygnuje tym samym z gwarancji . A gdy po roku się coś działo miał pretensje również do nas (do póki nie dostał kopii umowy do przypomnienia :-).
NIE TESTUJEMY NOWYCH NIESPRAWDZONYCH WYROBÓW NA KLIENTACH Kilka razy w roku przechodzimy różne KURSY, SZKOLENIA I WIELOLETNIE doświadczenie pozwala nam doradzić i dobrać odpowiednią technologię do konkretnego zlecenia. A nasz klient będzie zadowolony przez WIELE LAT i na pewno wróci. Za każdym razem tłumaczymy po co taka technologia a nie inna. ZAUFAJ NAM a jak masz wątpliwość POINFORMUJ NAS prześlemy odpowiednie informatory do zapoznania się z każdą stosowaną przez nas technologią.

PRODUKCJA

CAŁY NOWY NOWOCZESNY PARK MASZYN pozwala nam wykonać praktycznie każde zlecenie
(ŻYCIE nas zmusiło aby wymienić wszystkie maszyny, w marcu tamtego roku cała hala produkcyjna spłonęła z całym sprzętem, komputerami toarami i dokumentacją (ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo niektóre naprawdę już wymagały wymiany ;-)
Od początku do końca wykonujemy powierzone zlecenie , nie korzystamy z usług firm trzecich, aby mieć pewność że wszystko jest zrobione z starannością i odpowiednią technologią. NIE IDZIEMY NA ILOŚĆ A NA JAKOŚĆ-----Staramy się dobierać tak zlecenia z małym zapasem czasu abyśmy mogli spokojnie wykonać zlecenia a NIE PRZEKAZAĆ JE INNEJ FIRMIE ABY ZROBIŁA DLA NAS USŁUGĘ A MY JEDZIEMY NA MONTAŻ .

Nieraz mogą się zdarzyć małe poślizgi w terminach zleceń (pogoda nie pozwala, choroba jednego z kluczowych pracowników, awaria jakiejś maszyny i inne zdarzenia losowe np POŻAR którego już nie chcę doświadczyć) ale klient wcześniej jest o tym informowany i jest tak ustalany termin aby był zadowolony (jeśli nie ma możliwości przełożenia terminu ustalonego w umowie dzwonimy do innych klientów i staramy przełożyć u kogoś innego komu bardzo nie zależy. JESTEŚMY ŚWIADOMI że klient zjechał z pracy na montaż lub nasz wyrób jest potrzebny w tym a nie innym terminie urodziny, komunie i inne WTEDY STANIEMY NA GŁOWIE A NASZ WYRÓB MUSI BYĆ DOSTARCZONY BĄDZ ZAMONTOWANY W TERMINIE

Posiadamy WŁASNĄ MALARNIE PROSZKOWĄ tylko pod swoje wyroby i potrzeby (nie malujemy usługowo)
Możemy malować elementy do 8m DŁUGOŚCI
Jesteśmy w stanie pomalować elementy w każdym kolorze z palety RAL oraz najprzeróżniejsze EFEKTY SPECJALNE I STRUKTURY.

Trwałość takiej powłoki 30 lat. Przez 10 lat naszej działalności ani jednej gwarancji na malowanie

Na niektóre z naszych wyrobów nakładamy HYDROGRAFIKE i zabezpieczamy wszystko lakierem bezbarwnym.

Na dzień dzisiejszy jedyną usługą którą nie robimy u siebie jest CYNKOWANIE OGNIOWE (mamy umowy z 2 cynkowniami ogniowymi i jesteśmy pewni ich jakości, dajemy pełną gwarancję także na ocynk 2 lata (choć wytrzyma więcej niż 50 lat.

PROJEKTY WIZUALIZACJE I WYCENA

Po rozmowie telefonicznej z klientem (najczęściej szef). Ustaleniu kilku, kilkudziesięciu, a nieraz nawet KILKUSET szczegółów jest wykonywany BEZPŁATNY PROJEKT i wstępna wycena. Później wprowadzamy poprawki, tyle razy ILE BĘDZIE TRZEBA. Po zatwierdzeniu projektu klient decyduje się czy zamawia dany produkt u nas czy szuka innej firmy (NIC NAM NIE PŁACI- NIE ZARABIAMY NA PROJEKTACH)
PROJEKT ZOSTAJE U KLIENTA ALE ZA TO POLECA NAS 10 osobą na naszym fanpage na facebooku (myślę że uczciwie za włożoną za nas pracę) lub zwraca projekt.
Po umówieniu wszystkich szczegółów,ustaleniu dostawy, montażu i terminu podpisujemy umowę i obie strony zobowiązują się aby ją sfinalizować.
Na końcu klient jest zadowolony, zachwycony i polecana nasze wyroby znajomym ;-)

WIZUALIZACJĘ jęśli klient życzy sobie usługę wizualizacji (dodatkowo płatna) może ją zamówić a jeden naszych projektantów ją wykona i prześle na adres e-mail. Cena wizualizacji jest ustalana indywidualnie w zależności od skomplikowania i ilości szczegółów PRZY DUŻYCH ZLECENIACH KOSZT WIZUALIZACJI JEST ODEJMOWANY OD OSTATECZNEJ SUMY ZLECENIA (taki mały GRATIS)

A MOŻE SIĘ TAK ZDARZYĆ ŻE PEWNEGO SPOKOJNEGO WIECZORA OTRZYMASZ OD NA EMAIL Z WIZUALIZACJĄ KTÓREJ NIE ZAMAWIAŁEŚ ZUPEŁNIE Z DARMO!!!!!!!!!!!! Nasi projektanci chyba są już UZALEŻNIENI od pracy i wolnych chwilach robią wizualizacje i wysyłają ją do klientów (najczęściej zimą kiedy są długie wieczory)

Proszę o kontakt.
Wzory i projekt możemy wysłać e-mail

Piotr Wujko, Art Deko – 9 opinii (od 3 klientów)

3 opinie spoza Fixly

Piotr Wujko, Art DekoWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług