Skontaktuj się z Maciej Matczyszyn, PolskiLED:

O mnie

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
O FIRMIE:
Specjalizujemy się wyłącznie w najnowszych technikach oświetleniowych. Posiadamy w ofercie taśmy LED, reflektorki, plafony – wszystko na bazie technologii LED. Do naszych produktów oferujemy artykuły komplementarne, jak zdalne sterowanie LED, zasilacze/transformatory, złączki, czy profile do taśm LED.

Dzięki szerokiej ofercie i ponad 10-letniemu doświadczeniu w branży oświetleniowej, jesteśmy w stanie zaproponować wszechstronną paletę rozwiązań, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań klienta.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasza filozofia
Wiemy, że lojalność Klientów zależy od jakości obsługi i elastycznej oferty. Dlatego też naszą filozofią jest profesjonalna obsługa oraz zapewnienie dobrych i niezawodnych produktów w korzystnej cenie. Pragniemy, aby każdy Klient z zadowoleniem wielokrotnie do nas powracał oraz aby z satysfakcją mógł rekomendować nasze usługi i produkty swoim znajomym.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasi klienci
PolskiLED dostarcza swoje produkty dla szerokiego grona odbiorców. Oferujemy profesjonalne rozwiązania zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych oraz instytucjonalnych. W nasze produkty zaopatrują się:
Producenci urządzeń chłodniczych (lady chłodnicze, itp)
Producenci reklam, agencje reklamowe
Producenci mebli i akcesoriów meblowych (ekspozycje, wystawy, ekspozytory, witryny, podświetlenie półek, regałów, szaf, mebli)
Architekci wnętrz (jako oświetlenie dekoracyjne oraz użytkowe)
Firmy budowlane, remontowe, wykończeniowe
Klienci indywidualni używający naszych produktów do celów dekoracyjnych, jak również jako oświetlenie użytkowe (podświetlanie szafek i półek w kuchni, łazience, szafach, garderoby, schody, oświetlenie detali architektonicznych, itp)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Oświetlenie LED
Oświetlenie LED stwarza nieograniczone możliwości. Uniwersalność wyrobów, taki jak taśmy LED, spoty/reflektorki, duże panele LED i inne, sprawia, że ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.

Diody LED dzięki małym rozmiarom i znacznie większej wydajności niż tradycyjne źródła światła, pozwala na dużą oszczędność energii, ograniczenie emisji ciepła, większą wydajność, odporność na warunki zewnętrze, a co za tym idzie, na zastosowanie w takich miejscach, gdzie użycie tradycyjnych źródeł światła nie jest możliwe.

Każdy klient może liczyć na kompletną i profesjonalną obsługę: od dobrania produktów, poprzez doradztwo techniczne, aż po projekt i instalację oświetlenia LED.

Maciej Matczyszyn, PolskiLEDWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług