Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Bartosz Rutecki:

O mnie

Firma powstała w 1990r. Od tego czasu specjalizujemy się w wykonywaniu szlicht, posadzek, wylewek, z pomocą najnowszej technologii jaką są maszyny typu MIXOKRET. Początkowo jako "Usługi ogólnobudowlane Zbigniew Rutecki" firma po latach rozwoju została przekształcona w spółkę "Posadzki Rutecki Sp z o.o".

Nasze wylewki są wykonywane z pół suchego materiału co pozwala na idealne wypoziomowanie, do wygładzenia powierzchni używamy zacieraczek mechanicznych co podnosi wytrzymałość oraz zapobiega łuszczeniu się ziaren piasku.

Technologia przez nas stonowana pozwala na wykonanie nawet do 300m2 przy zapewnieniu wyższej jakości niż przy wylewkach wykonywanych metodą tradycyjną. Stosujemy dodatki które podnoszą wytrzymałość, skracają czas wiązania oraz pozwalają na wykonywanie naszych prac gdy temperatura jest poniżej 0oC.

Oferujemy także posadzki z żywic epoksydowych, posadzki przemysłowe które mają zastosowanie na parkingach hale produkcyjne garaże oraz centra handlowe. Stosowany przez nas system posadzek DST utwardzanych powierzchniowo gwarantuje otrzymanie posadzki charakteryzującej się: Bardzo wysoką odpornością na ścieranie, pylenie, uderzenia. Szczelnością ograniczoną penetracja (oleje rozpuszczalniki)

Bartosz RuteckiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług