Skontaktuj się z Sylwester Wdowiak, PRB-PROFBUD:

O mnie

Zajmuję się remontami obiektów mieszkalnych i użytkowych oraz budową budynków nisko kubaturowych (domy jednorodzinne, garaże, budowa instalacji drenarskich, budowa dróg dojazdowych itp.).
Prace zbrojarskie, murowanie, tynkowanie, glazura, gładzie, malowanie, roboty instalacyjne (instalacje wodne zgrzewane pp, instalacje w systemie pex, instalacje z miedzi, instalacje kanalizacyjne, instalacje elektryczne, instalacje gazowe spawane, skręcane, z miedzi). Jeśli jest potrzeba dokonania przeróbki instalacji centralnego starego typu (spawane) to też żaden problem ponieważ posiadam swój sprzęt.

Jestem płatnikiem podatku VAT.

Z wykształcenia jestem m.in. budowlańcem (murarz, technik budownictwa ogólnego). Posiadam uprawnienia elektryka, uprawnienia gazowe, uprawnienia spawacza gazowego. Potrafię kosztorysować roboty budowlane w oparciu o katalogi nakładów rzeczowych. Swoją pracę traktuję poważnie tak samo jak swoich klientów.

Wszystkie zapytania klientów traktuję poważnie. Zajmuję się robotami i tymi większymi jak budowa budynków jak i tymi małymi w postaci remontów mieszkań.

Jeśli jesteś zainteresowany moimi usługami to zapraszam Cię na moją stronę internetową gdzie jest więcej informacji na temat zakresu oferowanych prac. Jeśli chcesz obejrzeć galerię prac zapraszam na mój profil na FB. Wejdź na stronę Prb-Profbud Sylwester Wdowiak, następnie kliknij zdjęcia i pokaż wszystkie. Wówczas otworzą się albumy z przykładowymi realizacjami. Wszystkie realizacje są pokazane od samego początku, aż do samego końca tak by było widać kolejne etapy. Przykładam wagę do tego jak robota jest wykonana również w szczegółach, których nie widać po jej zakończeniu (po ułożeniu glazur nie widać, czy wykonano izolację itp.).

Dane kontaktowe:
PRB-PROFBUD Sylwester Wdowiak

strona internetowa: prb-profbud.pl

Uprawnienia elektryczne i uprawnienia gazowe

Sylwester Wdowiak, PRB-PROFBUD – 26 opinii (od 12 klientów)

11 opinii z Fixly

Sylwester Wdowiak, PRB-PROFBUDWykonywane usługi

Budowa domu

Obszar wykonywania usług

Dane rejestrowe

NIP

9690457643

Data rozpoczęcia działalności

12.05.2017

Nazwa Firmy

PRB-PROFBUD Sylwester Wdowiak

Adres Firmy

ul. Kazimierza Wielkiego 5c, 10, 44-194 Knurów