Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Piotr Kondracki:

O mnie

Przeprowadzkami zajmuję się od 9 lat.Nie obawiam się nowych wyzwań i chętnie realizuję prace nietypowe jak transport kas pancernych czy wartościowych obrazów.Wykonywałem prace dla Muzeów jak i Jednostek Wojskowych.Realizuję również przeprowadzki biur, domów i mieszkań prywatnych.

Piotr Kondracki Opinie

Przeprowadzki
15 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Przeprowadzki
11 grudnia 2018

Próbował decydować o tym, co mamy przewozić a co nie. Groził, że wyładuje transport na ulicę i mnie tak pozostawi nie biorąc zapłaty oraz popędzał mnie i naciskał, żeby podnieść cenę usługi. W efekcie nie zabrałam wszystkiego i musiałam organizować dodatkowy transport. Ponadto stłukł 4 talerzyki.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Klientka wstępnie podała,że chce przewiezc kilka kartonów, worków z odzieżą, bez mebli itp. Oszacowałem koszt tej usługi na ok.120-150zł. W trakcie zaczęła do uzgodnionych rzeczy dodawać następne.Wyszło tego kilkadziesiąt kartonów i worków oraz różne smieci z piwnicy-zardzewiałe kątowniki, puste pudełka po farbach. Z uzgodnionego czasu pracy ok.1,5 godziny zrobiło się 4 godziny i pani Iza nadal chciała dokładać swoje rzeczy jednak odmówiłem, bo miałem umówione inne roboty tego dnia.Przyznaję , że w trakcie pracy stłukły się niezabezpieczone przez klientkę talerzyki-położone luzno w kartonie ale za tą szkodę sam zaproponowałem obniżkę ceny usługi o 50 zł o czym klientka już nie wspomina.Zdecydowanie odradzam wszelkie kontakty z tą kobietą.

DRAKKAR PrzeprowadzkiWykonawca, Wrocław
Transport mebli
3 grudnia 2018

Pan Piotr to cierpliwy , odpowiedzialny i życzliwy człowiek, który tym razem przewiózł moje meble w całości bez przykrych niespodzianek. Dziękuję i polecam.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Piotr KondrackiWykonywane usługi

Meble i zabudowa

Obszar wykonywania usług