Przeprowadzki Tetris Polecany!

Wrocław, DolnośląskieOnline 30 dni temu
16 lat doświadczenia Firma Twoje prawa 7 lat na Fixly
5.0

41 opinii

(od 34 klientów)

O mnie

WYBIERZ TETRIS - PRAWDOPODOBNIE NAJLEPSZĄ FIRMĘ PRZEPROWADZKOWĄ WE WROCŁAWIU

W życiu każdego człowieka przychodzi czas na zmianę miejsca zamieszkania czy siedziby firmy - a więc czas na przeprowadzkę.
TO JEST NAJLEPSZY MOMENT NA KONTAKT Z NASZĄ FIRMĄ!
Pomożemy bezpiecznie i tanio zrealizować każdą przeprowadzkę. Cenimy sobie profesjonalną obsługę Klienta, a co za tym idzie - maksymalizację satysfakcji z wykonanej usługi oraz minimalizację stresu związanego ze zmianą mieszkania, domu czy miejsca prowadzenia firmy. W tym celu zatrudniamy wyspecjalizowanych pracowników, których kwalifikacje zapewnią wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w procesie planowania przeprowadzki. Zadbamy o każdy szczegół.
Planujesz przeprowadzkę?
Zapraszamy do współpracy!

Opinie o "Przeprowadzki Tetris" 41

5

41 opinii (od 34 klientów)

Opinia zewnętrzna

Adam

Wrocław

Transport mebli+1 usługa

Świetna obsługa, punktualnie i rzetelnie z dużym zaangażowaniem i dbałością o meble i pomieszczenia. Trudny przewóz mebli z wnoszeniem na 4 piętro. Wszystko bardzo sprawnie i z uśmiechem w dobrej cenie. Polecam ekipę z Tetris i będę korzystał z ich usług w przyszłości.

Opinia z Fixly

Maciej

Wrocław

Super sprawnie ogarnięty temat wynoszenia mebli. Zero strat co w tej branży się bardzo ceni. Dodatkowo bardzo fajne terminy. Polecam

Opinia z Fixly

Piotr

Wrocław

Usługi świadczone przez Przeprowadzki Tetris 12

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika