Oceń wykonawcę

O mnie

Juwi Remont to firma remontowa, działająca na terenie Wrocławia i okolic blisko 10 lat. Większość dotychczasowych prac jest z polecenia, dzięki czemu wyrobiliśmy sobie bardzo dobrą opinię na rynku wrocławskim. Cechuje nas staranność, rzetelność i lojalność wobec klienta. Nasze prace są innowacyjne oraz zgodne z Państwa oczekiwaniem . Zapewniamy konkurencyjne ceny i dokładność w powierzonych pracach. Wycena prac remontowych jest bezpłatna i wykonywana w szybkim terminie. Oferujemy kompleksowe usługi wykończeniowe mieszkań oraz lokali pod klucz: -wykończenia łazienek oraz kuchni (układanie kafli, montaż brodzików), -gładzie ścienne, malowanie ścian, układanie podłóg (panele oraz płytki), montaż drzwi i ościeżnic, -podwieszane sufity z oświetleniem ledowym , -nowe instalacje elektryczne , -wymiana instalacji hydraulicznej (wodno-kanalizacjyjnej), -wymiana systemów grzewczych, -wylewki samopoziomujące, -wyburzenia ścian oraz wstawienie nowych ścian działowych, -montaże parapetów, kaloryferów, -instalacje gazowe, -oraz inne prace związane z wykończeniem wnętrz. Czyli wszystko by zmienić miejsce w wymarzony dom. Jeśli nie chcecie Państwo tracić nerwów podczas remontu, bać się o staranność prac oraz termin zleceń a zarazem nie martwić się wysokimi kosztami, dobrze trafiliście. Zdecydowanie przekażemy Państwu rekomendacje wszystkich dotychczasowych klientów. Również podpisujemy się z imienia i nazwiska pod wykonanymi usługami. Zachęcamy do kontaktu oraz korzystania z naszych usług. Wycena prac jest bezpłatna. JUWI Remont kontakt: 

Wykonywane usługi

Opinie

Remont mieszkania

March 23, 2018

Panie Rafale, panie Krzysiu, Pełen profesjonalizm!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remont mieszkania

March 21, 2018

Szczerze, z całego serca Was polecam! Świetna praca panowie, mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na projektach!

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Remont mieszkania

March 21, 2018

To już mój drugi remont.

Napiszę tutaj nie polecenie, tylko moją naukę dla innych.

Kupiłem 2 mieszkania pod wynajem dla studentów w okolicy placu grunwaldzkiego. W tej kamienicy, tylko inne piętra.

Szukając fachowca do remontu, dostałem 4 oferty. (chodzi o mieszkanie deweloperskie)

1) Nazwijmy to pan Zenek- super zrobi, korzystna cena (UWAGA 40-50% CEN KONKURENCJI)

2)Juwi remont, dobra cena, już bliższa rynkowej, fachowa obsługa

3,4) pozostałe 2 firmy. Jedna dosłownie o parę złotych tańsza od Juwi. Druga droższa też o niewielką kwotę. Ale nie podobała mi się tu obsługa oraz kontakt.

Finalnie wybrałem pana Zenka (nie wiem co mnie podkusiło) i Firmę Juwi remont, żeby zrobili remont w tym samym czasie (zależało mi żeby we wrześniu, najdalej w połozie września już wynająć dwa mieszkania)

1) Pan zenek jeszcze dłubie mieszkanie choć mamy już grudzień. Miał kolegę nazwijmy go Zbyszek, czasami nie przyszli, czasami sam pan Zenek przyszedł porobić. Ogólnie sprawa wygląda tak, remont mi taniej nie wyszedł . Miało być 10 tys. Pan Zenek robi już pół roku i muszę dokładać bo mówi, że wydał i nie ma na rachunki. Za transport materiałów musiałem zapłacić ja. Wnoszenie materiałów pan zenek nie da rady bo jest starszy i nie ma siły (na szczęście wziąłem studentów do pomocy – dodatkowe koszty) Innej firmy już nie opłaca mi się wpuszczać na budowę. Generalnie choć pan zenek jest miły i czasami tylko piwko chlapnie, bo jak stwierdził na sucho źle robota idzie, to porażka. Wydałem 10 tys. plus dodatkowe zaliczki 4800 + ok 1400 transport + pare obiadów, wode oraz opłacenie studentów jakieś 17 tysięcy za remont (samą robociznę bez materiałów!!!!!) Umowy nie mam a mieszkanie w połowie jest skończone. (Imię celowo zmieniłem)

2) Przyszła firma Juwi, zrobili, poszli i już zapomnieli że było takie zlecenie. Mieli swojego busa, kierowcę, ekipę do wnoszenia.

Dzięki uprzejmości przewieźli i wnieśli jeszcze Panu Zenkowi parę razy materiały.

Koszt tej pracy 18 tysięcy (w tym zawarty już transport, który okazał się gratis) i przez wrześniem miałem gotowe mieszkanie, oczywiście teraz je wynajmuję i już zarobiłem.

Jak mówi chytry dwa razy traci albo Mądry Polak po szkodzie

Podsumowując:

-nie zaoszczędziłem,

-straciłem wbrew pozorom,

-przekombinowałem.

Prac nie mogę jeszcze porównać bo Pan Zenek jeszcze nie skończył, ale już poprawki miał do zrobienia, bo nie czyta projektów.

Polecam Juwi , polecam profesjonalizm jeśli nie chcecie się denerwować, trzymajcie się z daleka od Pana Zenka, Józka czy innego uprzejmego pana dłubaka.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług