Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Rafał LELEK:

O mnie

WITAM
Od 5 lat zajmuję się skrecaniem oraz montażem mebli wszystkich producentów m.in BODZIO, BRW, IKEA itp. Specjalizuję się w montażu mebli kuchennych, podłączenia AGD - zlew, płyta, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap w zabudowie lub wolnostojace, wycinanie oraz docinanie blatów itd. Montuję też oczywiście wszystkie inne meble, łóżka, meblościanki, komody, biurka, stoły itd. Podłączenia AGD - zlew, płyta, piekarnik, zmywarka, lodówka, okap itd. Wpis do gwarancji po montażu - uprawnienia elektryczne.

Meble na zdjęciach są moją realizacją.

Działam na terenie Wałcza, i okolic. Dojazd do klienta w promieniu 100km od Wałcza.

Posiadam wszystkie potrzebne narzędzia, meble skrecam oraz montuję od A do Z, dokładnie na koniec montażu odkurzane, czyszczone. Podchodzę do pracy z pasja zaangażowaniem i starannością aby meble, które są inwestycją na lata, służyły trwale i bezproblemowo. Jeżeli chodzi o cene wszystko jest do uzgodnienia do każdego klienta podchodzę indywidualnie zadzwoń a napewno dojdziemy do porozumienia.

Jestem otwarty na długoletnią współpracę z bezposrednim producentem mebli.

Rafał LELEKWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług