Rafał Nowaka Polecany!

Tychy, ŚląskieOnline 3 godziny temu
12 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.9

72 opinie

(od 43 klientów)

O mnie

Witam i oferuję remonty kompleksowe mieszkań w Tychach i okolicy.Pomiar i wycena DARMOWA!Wykonujemy gładzie gipsowe,sufity podwieszane,malowanie,tapetowanie,panele,kamień ozdobny oraz wiele innych drobnych prac naprawczych.Współpracujemy również z elektrykiem,gazownikiem,hydraulikiem oraz osobą zajmującą się meblami na wymiar.Swoją prace wykonujemy solidnie szybko i bez alkoholu !Zapraszam do rezerwacji terminów.

Opinie o "Rafał Nowaka" 72

4.9

72 opinie (od 43 klientów)

Opinia z Fixly

Tomasz

Tychy

Super realizacja. Polecam wykonawcę z pełna odpowiedzialnością.

Opinia z Fixly

Renata

Tychy

Spośród wykonawców, którzy zgłosili się wybrałam Pana Rafała. To był strzał w 10-kę. Pan Rafał wykonał generalny remont mojej kuchni i przedpokoju.Prace wykonane sumiennie, starannie, przede wszystkim przed czasem(w niecałe 3 tygodnie). Wykonawca uczciwy, służy rada i pomocą, z dużym poczuciem humoru. Dzięki Panu Rafałowi mam wymarzoną kuchnie. Stokrotnie dziękuję Panie Rafale oraz stolarzom z Panem wspolpracujacym(p. Darek i P. Rafał). Polecam w 1000%jezeli szukasz rzetelnego fachowca.

Marzena

Tychy

Remont kuchni+2 usługi

Polecam Pana Rafała każdemu komu zależy na dobrze wykonanej pracy, ceniącym rzetelność, uczciwość, doświadczenie. Praca wykonana na 6+. Dla Pana Rafała nie ma rzeczy niemożliwych, poza tym, co ważne dla każdego klienta, przystępny cenowo.

Usługi świadczone przez "Rafał Nowaka" 109

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika