Rafał Orłowski

Bydgoszcz, Kujawsko-pomorskieOnline rok temu
1 rok doświadczenia

O mnie

Tax Care to marka, która powstała w 2008 roku, by wspierać przedsiębiorców takich jak Ty – w prowadzeniu księgowości, rachunków, doradzać w sprawach podatkowych i urzędowych. Naszym klientom zapewniamy pełne doradztwo w funkcjonowaniu i rozwoju prowadzonego biznesu. Od założenia firmy do znalezienia najlepszych ofert i źródeł finansowania bieżącej działalności i planowanych inwestycji.

Nasi doradcy codziennie pomagają zarówno doświadczonym biznesmenom, jak i tym, którzy właśnie zdecydowali się rozpocząć własną działalność gospodarczą. Doradzamy, wskazując najlepsze w danym biznesie rozwiązanie fiskalno-księgowe, ale również załatwiamy wszystkie uciążliwe procedury. Przedsiębiorcy mogą więc skupić się na tym, co dla nich najważniejsze – rozwoju własnej firmy.

W Tax Care polegamy na licencjonowanych i doświadczonych księgowych, wiemy bowiem, że tylko oni są w stanie zapewnić najwyższej jakości obsługę, która przekłada się na bezpieczeństwo i spokojną pracę każdej firmy. Wspierają ich prawnicy, radcy podatkowi, asystenci finansowi a także doradcy, którzy są do dyspozycji niemal w każdej chwili – również przez telefon i e-mail.

Pracujemy z ekspertami, dlatego z łatwością możemy wskazać wiele sposobów na obniżenie kosztów prowadzenia firmy i tym samym zwiększenie nie tylko jej płynności finansowej, lecz także rentowności.

Uważnie słuchamy naszych klientów, by usługi i propozycje ofert dostosować do ich konkretnych potrzeb. Dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy programy regularnego oszczędzania zabezpieczające przyszłość przedsiębiorców i ich rodzin. Wśród innowacyjnych usług mamy także osobiste i rodzinne pakiety medyczne.

Dbamy także o Twoją wygodę. Każdy produkt Tax Care dostępny jest przez internet, dzięki temu w dowolnej chwili i niemal z każdego miejsca na świecie zajrzysz do swojego biura księgowego, dokumentów, faktur i innych niezbędnych do funkcjonowania Twojego przedsiębiorstwa usług i informacji.

Zawsze możesz liczyć na nasze wsparcie. Bo tym właśnie się zajmujemy.

Opinie o "Rafał Orłowski"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Rafał Orłowski" 11

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika