Oceń wykonawcę

O mnie

Witam.

Zajmujemy się dekoracyjnym wykończeniem wnętrz.

Zdobienie ścian i dekoracja wnętrz wieloma technikami i materiałami to nasza specjalność.

Oferujemy montaż tapet najwyższej jakości - od papierowych (np. do pokoi dziecięcych) po tapety winylowe, murale oraz tapety tekstylne i najbardziej wymagające - jedwabne, gdzie precyzja i dbałość o estetykę i końcowy efekt są najważniejsze.

Sztukaterie, listwy przypodłogowe, ramki naścienne, gzymsy ozdobne przysufitowe oświetlone światłami LED zamontujemy z uśmiechem na twarzy, gdyż wiemy że podkreślą one dekoracyjny element Państwa ściany.

Aplikacja tynków dekoracyjnych, stuików weneckich, mamorino czy unikatowe malowanie wzorów geometrycznych w różnych odcieniach (uzyskując efekt 3D) też są naszą mocną stroną.

Zdobienie mebli, renowacja, pozłacanie i ich ręczne malowanie pędzlem (szczególnie doceniane w Anglii, Francji czy Skandynawii) jest również naszą pasją.

Twój pomysł - nasza realizacja :)

Zapraszamy do kontaktu.

Wykonywane usługi

Opinie

Malowanie i tapetowanie wnętrz

January 27, 2019

W moim domu na scianach zaprojektowany został Stiuk Wenecki Calse Grasello firmy Ecorson.Sklep ,w którym go zakupiłem polecił mi panaRafała jako osobę,która napewno spełni moje oczekiwania odnośnie wykonana efektu oraz jakości.Pani Danusia ze sklepu Primix Ecorson nie myliła się.Stiuk został został wykonany tak jak na próbce,którą wykonał dla mnie pan Rafał.Zadbał o każdy detal (narożniki,końcowe woskowanie i polerowanie tynku)zostały dopieszczone do perfekcji.Podłogi,meble,sprzęty zostały dokładnie zabiezpieczone co przyspieszyło domowe funkcjonowanie po remoncie.Cieszę się,że wybrałem ten sklep na zakup materiałów bo dzięki temu poznałem świetnego fachowca.Z czystym sumieniem mogę polecić pana Rafała tym,dla których liczy się jakość. Emilia.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

January 11, 2019

Panowie kładli tapete na 3 ścianach. Zrobione wrecz idealnie pod kazdym wzgledem: wykonania, efektu, sposobu pracy. Szybko, czysto, PERFEKCYJNIE. dziekuję

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Malowanie i tapetowanie wnętrz

January 9, 2019

Pan Rafał należy bez wątpienia do nielicznej grupy fachowców, którym można zostawić mieszkanie i pojechać na wakacje. Dotrzymuje umówionego terminu, pracuje szybko i czysto ale jednocześnie bardzo dokladnie i z zadowalającym efektem. Jest cierpliwy na prośby i uwagi, ale też służy radą, proponuje alternatywna rozwiązania. Do tego wszystkiego miły i sympatyczny:) Ja korzystałam z usług Pana Rafała już dwa razy i w obu przypadkach byłam bardzo zadowolona. Generalnie polecam:)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług