Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Oferuje pełen zakres usług remontowych i wykonczeniowych. Na rynku działam 10 lat. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, a wyceny dokonuje na podstawie oględzin. Chetnie doradze przy planowaniu remontu i pomoge w doborze materiału.

Wykonywane usługi

Projektowanie

Hydraulik

Ogród

Meble i zabudowa

Złota rączka

Opinie

Elewacja domu

10 lipca 2019
Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

29 czerwca 2019

Podłogi - płytki, panele. Ściany - gładź, malowanie. Łazienka pełna - płytki, podłoga, biały montaż, prąd. Wszystko zrobione sprawnie i bardzo dokładnie. Realizacja przemyślana i zawsze o wszystkim byliśmy informowani. Z czystym sumieniem mogę polecić. Uczciwy i sympatyczny wykonawca.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykończenie wnętrz

20 maja 2019

Firmę polecam w 100%. Solidnie, sprawnie, zgodnie z ustalonym terminem, świetna komunikacja, rozsądna cena.
Kompleksowy remont starej łazienki + wydzielenie dodatkowego WC, doprowadzenie instalacji, wyprowadzenie odpływu. Remont przebiegł sprawnie, potrzebne przeróbki instalacyjne wykonane przy b. niewielkiej ingerencji w resztę domu (spodziewałam się zdecydowanie większej). Fachowe doradztwo, ciekawe rozwiązania. Panowie zajęli się zakupami materiałów, nie musiałam się tym zajmować. Bez problemu wykonali dodatkowe prace (tzw. przy okazji). Można spokojnie zaufać tej ekipie.
Joanna (Osielec)

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Obszar wykonywania usług