Przemysław Lewiński

Nowa Wola, piaseczyński, MazowieckieOnline 3 miesiące temu
2 lata doświadczenia 1 rok na Fixly Firma
5.0

14 opinii

(od 8 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

CAT-Project jest firmą świadcząca usługi elektryczne oraz stolarskie.

Powstanie firmy zainspirowane zostało przez połączenie moich długoletnich zainteresowań: elektroenergetyki oraz stolarstwa.
Z wykształcenia jestem informatykiem i przez wiele lat pracowałem w tej branży. Przez ten czas, poza pracą etatową, starałem się rozwijać również w obszarze mich hobby i tak realizując ten zamiar uzyskałem stosowne kwalifikacje w dziedzinie energetycznej oraz dyplom zawodowy stolarza.
Chcąc zdobywać doświadczenie oraz doskonalić swoje umiejętności sam, wykończyłem swój dom. Pomogłem też niejednemu ze znajomych, którzy potrzebowali wsparcia w pracach związanych z elektrycznością czy stolarstwem, dzięki temu posiadam spore doświadczenie w wykonywaniu rozmaitych prac, zarówno „małych” jaki i „dużych” w przedmiotowych dziedzinach.

Moim głównym założeniem, jest świadczenie usług na jak najwyższym poziomie. Dlatego, chcąc zapewnić każdemu z klientów jak największą satysfakcję z wykonanej przeze mnie pracy, do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie.

Opinie o "CAT-Project PRZEMYSŁAW LEWIŃSKI" 14

5

14 opinii (od 8 klientów)

Opinia z Fixly

Łukasz

Grodzisk Mazowiecki

Praca wykonana z pomysłem i solidnie. Pan Przemysław określił na początku prac zarówno okres prac jak i rząd kosztów. Nic z tego nie zostało przekroczone. Efekt wykonanych prac oceniam bardzo dobrze.

Opinia z Fixly

Ireneusz

Warszawa

Super profesjonalna obsługa od projektu do wykonania pomostu nad sztucznym zbiornikiem wodnym w ogrodzie. Szczególnie warto docenić aktywny i konkretny sposób kontaktu z klientem.

Opinia z Fixly

Rafał

Warszawa

Instalacja urządzeń smart home+1 usługa

Profesjonalista, zwyczajnie lubiący swój fach! Jednocześnie uśmiechnięty człowiek, z którym aż miło porozmawiać. Pan Przemek potrafi świetnie doradzić, oraz dba o bezpieczeństwo zarówno swoje, jak i użytkownika układów, na których pracuje. Serdecznie polecam, oby takich fachowców było więcej w każdej branży!

Usługi świadczone przez CAT-Project PRZEMYSŁAW LEWIŃSKI 64

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika