RUSIN POMOC DROGOWA

Zgorzelec, DolnośląskieOnline około 3 lata temu
9 lat doświadczenia

O mnie

Pomoc drogowa to nasza specjalność. Siedziba naszej firmy znajduje się w mieście Zgorzelec, natomiast świadczymy usługi na terenie całej Polski i Niemiec. Każda nasza auto laweta jest charakterystycznie oznaczona, dlatego nasze auta można zobaczyć na wszystkich okolicznych trasach. Na potrzeby naszej pomocy drogowej ze Zgorzelca posiadamy cztery profesjonalne holowniki, wyposażone w stałe najazdy, wyciągarki do 12 ton oraz oświetlenie robocze i awaryjne. Oferujemy holowanie pojazdów osobowych oraz dostawczych (bus). Oferujemy również transport maszyn i innego usługi auto pomocy – także szybkie naprawy na drodze.

Nasi pracownicy to wykwalifikowani fachowcy, z doświadczeniem w obsłudze lawet. Nie musisz się martwić o bezpieczny załadunek Twojego pojazdu na autolawetę – pracownicy pomocy drogowej ze Zgorzelca, poradzą sobie z tym doskonale. Wykonywana praca to nasza pasja – ponieważ pomaganie ludziom sprawia nam przyjemność. Kiedy widzimy, że dzięki sprawnemu umieszczeniu pojazdu na lawecie i szybkim transporcie odejmujemy Ci nerwów, czujemy się spełnieni, bo wiemy, że dobrze wykonaliśmy naszą pracę. Największą nagrodą jest dla nas dobre słowo od obsługiwanego Klienta. Sprawdź sam, jak duże jest nasze zaangażowanie!

Oferujemy szybką, fachową pomoc dostępną na każdą kieszeń. Nasze autolawety są do Waszej dyspozycji o każdej porze dnia i nocy!

Opinie o "RUSIN POMOC DROGOWA"

Brak opinii.

Usługi świadczone przez RUSIN POMOC DROGOWA 34

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika