Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Oceń wykonawcę

O mnie

Wykonuję prace remontowe jak i naprawcze, monterskie itp. na terenie Olsztyna i okolic. Działam na rynku od 19 lat, glazurnictwo w tym płytki wielkoformatowe, parkiety, docieplenia elewacji, zabudowa g/k, malowanie, malowanie dekoracyjne, gładzie szpachlowe, tynki dekoracyjne, drobna elektryka, drobna hydraulika, itp. Szczególną uwagę poświęcam jakości wykonania jak i czystości i porządku podczas prac. Od klienta wymagam by w miarę możliwości doglądał postępu prac i na bieżąco zgłaszał ewentualne zastrzeżenia.

Opinie

Układanie płytek

10 lipca 2019

Bardzo solidnie zostało wykonane Wykonawca realizuje projekt bez problemu terminowo wykonuje usługę godny polecenia z pewnością będę nadal korzystała z usług firmy

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Usługi remontowe

4 lipca 2019

Pan Sebastian podchodzi do roboty uczciwie, na codzień pyta czy wszystko ok, służy radą co do materiałów i aranżacji. Ma dobry gust i pomaga idealnie dopasować kolory czy układ płytek. Jestem bardzo zadowolona z Jego usług. Remontował mi cały dom ( szpachlowanie - idealnie, kafelki i silikony - pięknie) Nie miałam żadnych zastrzeżeń. Bez wahania polecam tego fachowca.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.

Wykonywane usługi

Meble i zabudowa

Hydraulik

Złota rączka

Obszar wykonywania usług