Tadeusz Rogalski, Decorex Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline około 6 godzin temu
ponad 20 lat doświadczenia 4 lata na Fixly Firma
4.8

323 opinie

(od 193 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Na rynku jesteśmy od 1999 roku i nie zamierzamy zniknąć nagle, jak to robi wiele nowopowstałych firemek. Mamy rozległe doświadczenie w szeroko pojętej naprawie okien drewnianych, PCV i aluminium. Począwszy od najprostszych regulacji i smarowania, przez poważniejsze usterki, aż po nietypowe sytuacje, gdzie brak już możliwości regulacji, lub zastosowane podzespoły nie są już dostępne na rynku. Staramy się poszukać dobrego i profesjonalnego rozwiązania każdego przypadku.
Polecamy też naszą ofertę dotyczącą malowania okien drewnianych i naprawy okien zniszczonych. Stosujemy profesjonalny sprzęt malarski ( metoda natryskowa) i sprawiamy, że brzydkie i zniszczone okna wyglądają jak nowe, bez konieczności ich wymiany i dewastacji mieszkania.
Na koniec oferujemy wszelkiego rodzaju osłony okienne wewnętrzne i zewnętrzne ( Rolety, żaluzje, moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne) jak również naprawiamy tego typu dekoracje.
Zapraszamy do współpracy

Zimno? Im zimniej tym lepiej dla nas i dla Ciebie.
My się zimna nie boimy, a Ty będziesz bardziej zadowolony z efektów naszej pracy, gdyż regulacje i uszczelnianie okien najlepiej robić gdyż jest zimno i wieje.

Opinie o "Decorex" 323

4.8

323 opinie (od 193 klientów)

Opinia z Fixly

Piotr

Warszawa

Ekipa 10/10 :) Wpadli, szybko zdiagnozowali problem z oknem przesuwanym, pozwolili uniknąć kosztownej naprawy dzięki odpowiedniemu serwisowi i sprawnej regulacji. Polecam!

Opinia z Fixly

Aneta

Dobiesz

jestem po
d wielkim wrażeniem usługi i kontaktu Pana Tadeusza, polecam bo zna sie jak mało kto!!!
Profesjonalnie, szybko i miło. Polecam warto skorzystac i jeszcze podpowie co i jak. Dziekuje

Opinia z Fixly

Marek

Warszawa

Usługi świadczone przez Decorex 41

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika