Tadeusz Rogalski, Decorex Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline około godziny temu
ponad 20 lat doświadczenia 5 lat na Fixly Firma
4.8

366 opinii

(od 229 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Na rynku jesteśmy od 1999 roku i nie zamierzamy zniknąć nagle, jak to robi wiele nowopowstałych firemek. Mamy rozległe doświadczenie w szeroko pojętej naprawie okien drewnianych, PCV i aluminium. Począwszy od najprostszych regulacji i smarowania, przez poważniejsze usterki, aż po nietypowe sytuacje, gdzie brak już możliwości regulacji, lub zastosowane podzespoły nie są już dostępne na rynku. Staramy się poszukać dobrego i profesjonalnego rozwiązania każdego przypadku.
Polecamy też naszą ofertę dotyczącą malowania okien drewnianych i naprawy okien zniszczonych. Stosujemy profesjonalny sprzęt malarski ( metoda natryskowa) i sprawiamy, że brzydkie i zniszczone okna wyglądają jak nowe, bez konieczności ich wymiany i dewastacji mieszkania.
Na koniec oferujemy wszelkiego rodzaju osłony okienne wewnętrzne i zewnętrzne ( Rolety, żaluzje, moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne) jak również naprawiamy tego typu dekoracje.
Zapraszamy do współpracy

Zimno? Im zimniej tym lepiej dla nas i dla Ciebie.
My się zimna nie boimy, a Ty będziesz bardziej zadowolony z efektów naszej pracy, gdyż regulacje i uszczelnianie okien najlepiej robić gdyż jest zimno i wieje.

Opinie o "Decorex" 366

4.8

366 opinii (od 229 klientów)

Opinia zewnętrzna

Piotr

Montaż plisy w drzwiach balkonowych w godzinę po pomiarze i wyborze koloru. Szybko, profesjonalnie i w dobrej cenie. Polecam

Opinia z Fixly

Sławek

Warszawa

Regulacja okien+2 usługi

Usługa wykonana bardzo profesjonalnie, bardzo fajnie, że panowie wyceniają pracę dopiero po sprawdzeniu co jest do zrobienia, bez niespodzianek.
Zaproponowali lepsze uszczelki, na prawdę mega wyciszają hałasy oprócz ciepła oczywiście. Jestem bardzo zadowolony. Super podejście , czysto i miło. Żeby wszyscy fachowcy tacy byli.

Opinia zewnętrzna

darek

Polecam usługę, bardzo profesjonalne wykonane i podejście do klienta. Jakość zamontowanych uszczelek bardzo dobra.

Usługi świadczone przez Decorex 41

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika