Tadeusz Rogalski, Decorex Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline około 7 godzin temu
ponad 20 lat doświadczenia 5 lat na Fixly Firma
4.8

382 opinie

(od 241 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Na rynku jesteśmy od 1999 roku i nie zamierzamy zniknąć nagle, jak to robi wiele nowopowstałych firemek. Mamy rozległe doświadczenie w szeroko pojętej naprawie okien drewnianych, PCV i aluminium. Począwszy od najprostszych regulacji i smarowania, przez poważniejsze usterki, aż po nietypowe sytuacje, gdzie brak już możliwości regulacji, lub zastosowane podzespoły nie są już dostępne na rynku. Staramy się poszukać dobrego i profesjonalnego rozwiązania każdego przypadku.
Polecamy też naszą ofertę dotyczącą malowania okien drewnianych i naprawy okien zniszczonych. Stosujemy profesjonalny sprzęt malarski ( metoda natryskowa) i sprawiamy, że brzydkie i zniszczone okna wyglądają jak nowe, bez konieczności ich wymiany i dewastacji mieszkania.
Na koniec oferujemy wszelkiego rodzaju osłony okienne wewnętrzne i zewnętrzne ( Rolety, żaluzje, moskitiery, markizy, rolety zewnętrzne) jak również naprawiamy tego typu dekoracje.
Zapraszamy do współpracy

Zimno? Im zimniej tym lepiej dla nas i dla Ciebie.
My się zimna nie boimy, a Ty będziesz bardziej zadowolony z efektów naszej pracy, gdyż regulacje i uszczelnianie okien najlepiej robić gdyż jest zimno i wieje.

Opinie o "Decorex" 382

4.8

382 opinie (od 241 klientów)

Opinia zewnętrzna

Halina

Drobne naprawy+1 usługa

Panowie szybko przyjechali naprawić roletę, i jeszcze wymienili uszczelki i wyregulowali okna. Usługa warta swojej ceny. Polecam

Opinia z Fixly

Anna

Warszawa

Dobry fachowiec
praca dokładna i czysta
dobry doradca
do polecenia

Opinia zewnętrzna

Kamila

Bardzo polecam Pana Tadeusza. Miły, rzetelny człowiek i fachowiec, który zaangażował się w naprawę uszkodzenia ramy okna i wyszło jak nowe. Polecam

Usługi świadczone przez Decorex 41

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika