Korzystając z naszych usług, przyjmujesz do wiadomości, że używamy plików cookie i podobnych technologii do ulepszania i dostosowania treści, analizy ruchu, dostarczania reklam oraz ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym dostępem. Dowiedz się więcej.
Skontaktuj się z Kuba Garczyński:

O mnie

Montaż mebli to z pozoru proste zadanie. Czesto jednak bywa tak, że natłok codziennych zadań nie pozwala nam znaleźć wolnej chwili, brak profesjonalnych narzędzi często znacznie wydłuża zadanie przez co tracimy czas i nerwy, a w przypadku uszkodzenia mebli także pieniądze.

Dlatego waro zadzwonić do nas już teraz. Zajmujemy się montażem mebli od wielu lat, posiadamy pełen zestaw profesjonalnych narzędzi dzięki czemu składamy meble ekspresowo.
Przed rozpoczęciem montażu zabezpieczamy podłogi w Twoim domu, po to aby ich nie zniszczyć, po skończonej pracy sprzątamy po sobie, wiemy ile trudu na codzień to kosztuje, dlatego szanując Twój czas który poswiecasz na codzienne utrzymanie porzadku, zabieramy ze sobą kartony.

Powierzone nam zlecenia traktujemy bardzo serio, nie ma tu miejsca na błędy czy półśrodki, jesteśmy profesionalistami, dlatego jeżeli masz do poskładania meble, zadzwoń po profesjonalistów.

http://montazmebliwarszawa.cba.pl

Kuba Garczyński Opinie

Montaż mebli
27 kwietnia 2019

Profesjonalny montaż

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
27 kwietnia 2019

Szybka realizacja i fachowa wiedza. Widać że znają się na tym co robią. Polecam

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Montaż mebli
23 listopada 2018

Usługa nie została dokończona, a wykonawca migał się z dokończeniem prac ze względu na niską wartość tych prac, które miał dokończyć. Zostałem z niedokończoną kuchnią na 3 tygodnie.

Zanim Twój komentarz zostanie opublikowany, sprawdzi go nasz zespół Obsługi Użytkownika.
Odpowiedź od wykonawcy:

Rozmawialiśmy wczoraj i ustaliliśmy termin montażu, ścislej mówiąc termin powieszenia jednej szafki w kuchni (o tym że jest juz kupiona i możemy działać, poinformował mnie Pan wczoraj telefonicznie) i poprowadzenia kanałów do okapu, co do trzech tygodni
opoznienia, wynika to tylko i wyłącznie z
faktu, że chciał Pan żeby inny wykonawca
dokonczył montaż okapu.

Dziwi mnie tylko fakt, że wczoraj ustaliliśmy termin dokończenia montażu, a dzisiaj wystawia Pan kłamliwą opinie bo termin Panu nie pasuje?

Niestety nie mam możliwości zjawić się na zawołanie, nie jestem dżinem z lampy, a po za Panem mam też innych klientów.

Pozdrawiam

Świetnie się składa - Montaż mebli WarszawaWykonawca, Warszawa

Kuba GarczyńskiWykonywane usługi

Obszar wykonywania usług