BRACIA RAJCHELT

Wrocław, DolnośląskieOnline miesiąc temu
7 lat doświadczenia 2 lata na Fixly
4.8

24 opinie

(od 12 klientów)

O mnie

Prace wykonywane zgodnie ze sztuką budowlaną. Sumiennie i rzetelnie. Jasne zasady współpracy.

Specjalizujemy się w:
- wykańczaniu wnętrz od tak zwanego stanu developerskiego pod klucz,
- kompleksowych remontach lokali od A do Z,
- wykańczaniu/remontach łazienek,
- budowie tarasów,
- malowaniu elewacji.


Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Zasadą jest otwartość na potrzeby klienta. Zapewniam najwyższą jakość wykonanego remontu.

Prace wykonujemy głównie w lokalach mieszkaniowych. Wielkość zlecenia nie ma znaczenia. Podobnie z obiektami biurowymi oraz przemysłowymi. Wystawiamy FV.

Zapraszam do kontaktu. Bezpłatna wycena.

Opinie o "BRACIA RAJCHELT" 24

4.8

24 opinie (od 12 klientów)

Opinia z Fixly

Wspólnota

Wrocław

Długo zbierałem się, aby podsumować wykonane zlecenie przez Pana Szymona na naszej nieruchomości (renowacja elewacji drewnianej o powierzchni około 1000 m2, znajdującej się głównie na ostatnich piętrach budynku, czasami trudno dostępnej).
Jakość współpracy oraz samego wykonania odnowienia naszej elewacji drewnianej stoi na najwyższym poziomie. Komunikatywność - rewelacyjny kontakt telefoniczny, jak i mailowy. Ogromne zaangażowanie oraz chęć wykonania całego projektu, mimo opóźnienia w dostawie farby. Wszystko na bieżąco sprzątane i dopilnowane. Polecamy, zarząd wspólnoty Dożynkowa 15-17-19.

Opinia z Fixly

Krzysztof

Wrocław

Remonty budynków+2 usługi

Najlepszy Wykonawca pod Słońcem! Już po pierwszych trzech minutach pierwszej rozmowy wiedziałem, że dalej nie chcę już szukać nikogo innego...
Rzetelna wycena, wzorowy nadzór, doskonała jakość wykonania i to pomimo, że jestem dość wybredny i wymagający. Tempo prac nienaganne, a i tak obiekt oddany o 25% czasu szybciej od zakładanego harmonogramu. Naprawdę nie było się do czego przyczepić... ;) :Polecam każdemu, kto ceni jakość, czystość, solidność, sumienność i uczciwość.
Gdybymi miał jeszcze coś do wyremontowania to tylko z Braćmi.
Dziękuję za wszystko!

Opinia z Fixly

Arkadiusz

Wrocław

Wykończenie wnętrz+1 usługa

Łazienka wykonana wzorowo i kompleksowo. Jednak wykonywana przez podwykonawcę (dla którego szacunek za wykonaną pracę) totalnie nie związanego z Braćmi Rajchel przez co ceny były delikatnie mówiąc wyższe przy czym sam Pan Rajchel pojawiał się sporadycznie głównie w celach rozliczeniowych. Zwrócić uwagę na zawarcie dosłownie wszystkiego we wstępnym kosztorysie i sygnalizowanie po 10 razy tego co chcemy żeby zostało wykonane by nie okazało się, że w trakcie podsumowania jest inaczej niż chcieliśmy i nic już z tym nie zrobimy.

Usługi świadczone przez "BRACIA RAJCHELT" 4

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika