Paweł Komarnicki, Termdach

Olsztyn, Warmińsko-mazurskieOnline 3 lata temu

O mnie

Termdach Sp. z o.o. jest firmą produkcyjno-usługową działającą w sektorze budownictwa, dekarstwa oraz odnawianych źródeł energii.
Łączymy ze wiedzę zdobytą na prestiżowych uczelniach oraz doświadczenie i tradycyjne, sprawdzone metody w branży dekarstwa.

Naszą działalność dzielimy na obszary które ściśle ze sobą współpracują:

Pierwszy z nich to szeroko pojęte usługi dekarskie. Lata doświadczenia naszych pracowników wyposażonych w nowoczesne narzędzia pozwalają świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Wnioski wyciągnięte podczas pracy w obszarze w połączeniu z naszą pasją jaką są odnawialne źródła energii zaowocowały rozszerzeniem działalności opracowanie oraz produkcję systemów ogrzewania wody Termdach, które wyróżnią się na tle konkurencji taki aspektami jak:

• pobieranie energii słonecznej z całej powierzchni dachu, co pozwala wykorzystać w 100% aktywność słońca do ogrzania naszej instalacji wodnej
• systemy ulokowane są pod powierzchnią pokrycia dachowego, niewidoczne gołym okiem z zewnątrz dzięki czemu możemy cieszyć się w pełni elegancją naszych "4 kątów".
Cechy te czynią nasz produkt innowacyjną w skali całego świata.

Charakteryzuje nas indywidualny stosunek do klienta oraz to by każdy realizowany projekty był wykonany w zgodzie z najwyższymi standardami jakości.

Skontaktuj się z nami, zobaczysz ze będzie warto.

kontakt@termdach.pl
+48 690 668 540

Opinie o "Termdach"

Brak opinii.

Jesteś zadowolonym klientem?

Usługi świadczone przez "Termdach" 22

Cennik

    Brak cennika

    Brak cennika

    Brak cennika