Tomasz Sokół, Tomeria

Warszawa, MazowieckieOnline 2 godziny temu
17 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.6

10 opinii

(od 10 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Oferuję kompleksowe usługi remontowo-wykończeniowe. Duże remonty i małe zlecenia. Malowanie, Gipsowanie, Glazura-Gres, Zabudowy G-K, Panele-Deski-Parkiet, Hydraulika, Elektryka, Montaż drzwi, a także montaż mebli (np; Ikea).

Solidnie i czysto. Fachowe doradztwo. Sprawdzony, zgrany zespół.

Wykonujemy projekty i wizualizacje wnętrz i mebli.

Opinie o "Tomeria" 10

4.6

10 opinii (od 10 klientów)

Opinia z Fixly

Marek

Warszawa

Wszystko co Panowie zrobili przewyższa moje oczekiwania.Miała być pomalowana boazeria a skończyło się na odnowieniu dwóch pokoi i remoncie kuchni,z doborem i wymianą wszystkich szafek,naprawą uszkodzonych mebli i wielu innych pracach.Panowie nie znają smutnego"nie da się"Pełni empatii,dzielą się swoimi doświadczeniami zawsze z korzyścią dla klienta.Pracują od 9 do 18-19 i zawsze im się chce.Co ważne- pracują bardzo czysto.Do tej pory miałem różne-zwykle złe doświadczenia z fachowcami i nie myślałem że jeszcze tacy jak oni istnieją.Panowie Tomasz i Daniel przywrócili mi wiarę w fachwość.Dzięki.

Opinia z Fixly

Magdalena

Warszawa

P. Tomasz wykonywał u mnie gładź ściany, malowanie i wymianę włącznika światła. Pan Tomasz, pomimo że zakres prac był raczej mały, bardzo poważnie potraktował zlecenie. Był ze mną w stałym kontakcie. Z uwagi na to, że poprawka odbywała się już w świeżo wyremontowanym i posprzątanym mieszkaniu, p. Tomasz dołożył wszelkich starań, aby jak najlepiej zabezpieczyć mieszkanie od pyłu, nieuniknionego przy wykonywaniu gładzi. Wykazał się też daleko idącym zrozumieniem dot. jak najszybszej realizacji i pomimo weekendu dokończył prace w możliwie najszybszym terminie. Rzetelny fachowiec! Polecam :)

Opinia z Fixly

Pamela

Warszawa

Usługi świadczone przez "Tomeria" 276

Remont (63)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika