WINNER Bogusława Palarz

Rybnik, ŚląskieOnline 5 dni temu
3 lata doświadczenia 3 lata na Fixly
4.2

21 opinii

(od 15 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Nasza firma specjalizuje się w wykonastwie szaf z drzwiami przesuwnymi. Wykonujemy również meble kuchenne, regały, meble biurowe, komody, drzwi przesuwne, pojedyńcze pomysły klientów. W naszej ofercie również akcesoria meblowe.

Opinie o "WINNER Bogusława Palarz" 21

4.2

21 opinii (od 15 klientów)

Opinia z Fixly

Ewa

Wodzisław Śląski

Solidnie i rzetelnie

Opinia z Fixly

Marzena

Rydułtowy

Montaż mebli+2 usługi

2 gwiazdki ponieważ, generalnie wydaje się, ze kuchnia jest Ok, ale około tydzień po zabudowie jeden element odpadł, ponadto niestety zabudowa jest lekko nierówna, kwestia około pół centymetra, ale niestety wszyscy wchodząc do nowej kuchni od razu to zauważyli, także niestety brak precyzji No i fatalne traktowanie klienta, małżeństwo twierdzi, ze prowadzi firmę razem, mąż mówi co innego, niż żona odnośnie warunków, ale przy jednym są zgodni, ze chcą całość zapłaty przed doprowadzeniem kuchni do oczekiwanego stanu, strasząc klienta karami i sądami i firmami windykacyjnymi.

Opinia z Fixly

Aleksandra

Rybnik

Szukałam fachowca do stworzenia mojej wymarzonej od dawna szafy :) Znalazłam go tutaj! Po podaniu orientacyjnego pomiaru i zdjęcia mojej przyszłej szafy dostałam błyskawiczną odpowiedź w sprawie wyceny i przyjazdu następnego dnia :) Przyjechał miły Pan wymierzył, spisał i dostałam wiadomość, że szafa będzie zrealizowana do 10 dni, ale na moje szczęście było to o wiele szybciej! Moje marzenie się spełniło! Panowie zrobili mi szafę prawie bezszelestnie i to na duży plus przy dzieciach i niemowlęciu :D Jestem zachwycona! Wspomnę, że pewnie w najbliższym czasie odezwę się do kolejnej realizacji :D Dodam, że ceny są naprawdę konkurencyjne :) Polecam z czystym sumieniem! W załączniku dodaje zdjęcia przed i po :)

Usługi świadczone przez "WINNER Bogusława Palarz" 6

Cennik

    Brak cennika