Wojciech Krawczyk, Fachman Polecany!

Warszawa, MazowieckieOnline 2 godziny temu
8 lat doświadczenia 4 lata na Fixly
4.8

74 opinie

(od 40 klientów)

Dane firmy sprawdzone w GUS

O mnie

Oferuję pełen zakres usług remontowych i wykończeniowych. Na rynku działam już od 6 lat. Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każde zlecenie traktuje indywidualnie, a wyceny dokonuję po oględzinach na miejscu. W razie potrzeby chętnie doradzę w sprawie remontu i pomogę przy wyborze odpowiednich materiałów.

Opinie o "Fachman" 74

4.8

74 opinie (od 40 klientów)

Ania

Montaż mebli+2 usługi

Świetna współpraca! Zrobiona łazienka, kuchnia, przedpokój i mały pokój (tragiczny stan przed) zgodnie z planami, sprawnie i szybko. Panele, wymiana drzwi, karnisze.. no wszystko! :) Bardzo polecam! :)

Marta

Warszawa

Konstrukcje z płyt gk+2 usługi

Pan Wojtek zajmował się generalnym remontem naszego mieszkania. Było to mieszkanie z rynku wtórnego gdzie trzeba było zrobić wszystko, począwszy od wyburzenia i postawienia ściany po przeróbki hydrauliczne, tynki, gładzie, płytki, panele, drzwi. Wszystko wykonane z dużą starannością. Bardzo miła współpraca z Panem Wojtkiem, zawsze służył radą przy wyborze materiałów czy doboru rozwiązań. Bardzo serdecznie polecam współpracę z tym Panem.

Renata

Warszawa

Remont łazienki+2 usługi

Pan Wojtek remontował mi całe mieszkanie: wymiana glazury w łazience i kuchni, zabudowa odpływu liniowego, pracę wodno- kanalizacyjne, wymiana drzwi, wymiana armatury, wymiana gniazdek elektrycznych, położenie gładzi, malowanie, dodatkowa zabudowa pracę wykonane profesjonalnie i solidnie. Dobry kontakt, Pan Wojtek doradza najlepsze rozwiązania, nie ma rzeczy których nie da się zrobić, płatność w ratach na podstawie umowy i przedstawionego wcześniej kosztorysu. Polecam.

Usługi świadczone przez "Fachman" 130

Remont (45)

Cennik

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika

  Brak cennika